با قدرت برگ سبز طلا 6 دلار را از ارزش خود از دست مي دهد

با قدرت برگ سبز طلا 6 دلار را از ارزش خود از دست مي دهد

به گزارش سرویس اخبار اقتصادی سایت اخبار امروز:در طول معاملات امروز، قيمت طلا کاهش يافت و فلز گرانبها حدود 6 دلار ارزش خود را با قدرت دلار آمريکا از دست داد

کاهش فلزات گرانبها با قدرت پول آمريکا و پس از آن که در هفته گذشته در برابر بازار سهام جهاني به دست آمده بود، به دليل اينکه سرمايه گذاران معمولا در طول دوره نوسان به بازارهاي امن پناه مي برند،کاهش يافت.

طلا از ماه ژوئيه گذشته تاکنون بالاترين سطح خود را داشته و طولاني ترين سود هفته اي از ماه ژانويه است و سرمايه گذاران به دنبال انتشار داده هاي اقتصادي در هزينه هاي ايالات متحده و درآمد شخصي خود در روز بعد هستند.

معاملات طلا براي تحويل در ماه دسامبر به ميزان 0.5کاهش يافت و به 1229.90 دلار در هر اونس رسيد و قيمت آن 5.90 دلار را از دست داد.
در طي همين دوره، قيمت طلاي نقطه 0.4به 4.71 دلار رسيد. سطوح 1228.82 دلار رسيد.

طلا در آوريل تقريبا 10 درصد از ارزش خود را از دست داد، زيرا سرمايه گذاران به عنوان يک پناهگاه امن در مواجه با تنش هاي تجاري بين چين و ايالات متحده از دلار حمايت کردند و با افزايش نرخ بهره، روبرو شدند.

در طول روز، شاخص اصلي دلار، که ميزان عملکرد دلار در برابر 6 ارز اصلي را دنبال مي کند، 0.3 افزايش يافت و به 96.6634 دلار رسيد.

منبع خبر : اخبار امروز