یک. ژوئن 16th, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

واشنگتن در حال آماده سازي براي اعلام تعرفه هاي مربوط به ساير کالاهاي وارداتي از چين تا اول دسامبر است

واشنگتن در حال آماده سازي براي اعلام تعرفه هاي مربوط به ساير کالاهاي وارداتي از چين تا اول دسامبر است

به گزارش سرویس اخبار اقتصادی سایت اخبار امروز: بر اساس برخي گزارش هاي رسانه اي، واشنگتن در حال آماده سازي براي اعلام تعرفه هاي مربوط به ساير کالاهاي وارداتي از چين تا اول دسامبر است.

برنامه ريزي براي ديدار با رئيس جمهور آمريکا با همتاي چيني خود در حاشيه از رهبران اجلاس گروه بيست کشور آرژانتين در پايان ماه نوامبر، که در آن ترامپ بسيارخوش بيني قوي به رسيدن به توافق با چين است.

اما در طرف ديگر دلار موفق به افزايش در مقابل برخي از ارزهاي بازار در حال ظهور ماندن ليره ترکيه، که بيش از 1 درصد در برابر دلار، کاهش يافت،شد.

در ساعت 12:15 GMT GMT، شاخص اصلي دلار، که ميزان عملکرد دلار در برابر 6 ارز اصلي را دنبال مي کند، بيش از 0.3 درصد افزايش يافت و به 96.899 دلار رسيد

پيش از اين در نشست، شاخص دلار 96.948 بود که بالاترين سطح تقريبا 10 هفته بود. دلار نيز در برابر يورو بيش از 0.1 درصد افزايش يافت و قيمت ارز اروپا به 1.1359 دلار رسيد.

بعضي از داده هاي اقتصادي امروز نشان داده است که رشد اقتصاد منطقه يورو در سه ماهه سوم سال 2018 کاهش يافته است. همچنين ايتاليا همچنين موفق به ثبت رشد توليد ناخالص داخلي، بدترين عملکرد سه ماهه در تقريبا چهار سال شد.

منبع خبر : اخبار امروز