روسيه: قيمت هاي فعلي نفت مناسب است .. در صورت لزوم سطح توليد را تنظيم مي کنيم

روسيه: قيمت هاي فعلي نفت مناسب است .. در صورت لزوم سطح توليد را تنظيم مي کنيم

به گزارش سرویس اخبار اقتصادی سایت اخبار امروز :مسکو (رويترز) – الکساندر نواک، وزير انرژي روسيه، در مصاحبه اي با خبرگزاري TASS روز جمعه اظهار داشت: توليد کنندگان و مصرف کنندگان نفت با قيمت فعلي نفت خام راحت هستند.
پيش از نشست بين اوپک و توليد کنندگان مستقل به هفته آينده در وين برگزار مي شود، گفت: «توليد به توافق در آينده از شرايط توليد نفت براي سال آينده با زمان جلسه برسد وي اين قيمت را منصفانه خواند».

وي اضافه کرد که روسيه قصد دارد سطح توليد نفتي که در اکتبر تا پايان سال گذشته ثبت شده است را حفظ کند و شرکت هاي نفتي روسيه توافق کردند که ميزان توليد نفت خام را در سال 2019 تنظيم کنند.

در صورت لزوم

يک نظرسنجي انجام شده توسط رويترز نشان داد که تحليلگران صنعت به طور فزاينده اي در مورد چشم انداز افزايش قيمت در سال آينده بدبين هستند.

در يک نظرسنجي از 38 اقتصاددانان و تحليلگران که قيمت متوسط اندازه گيري جهاني نفت خام برنت 74.50 دلار در هر بشکه در سال 2019، در مقايسه با آمريکا 76.88 دلار در پيشبيني ماه قبل پيش بيني کردند.

پيش بيني مي شود که قيمت نفت خام برنت در سال 2018 به 73.20 دلار در هر بشکه برسد که در مقايسه با قيمت ميانگين سالانه از 73 دلار به ازاي هر بشکه، به طور ميانگين قيمت دارد.

اقتصاددان Adria Moron Salmonon گفت: “در نيمه اول سال آينده، انتظار مي رود فشار قيمت نفت به دليل کاهش توليد اوپک افزايش يابد.

منبع خبر : اخبار امروز