یورو و ین پس از کاهش دلار به دلیل موضع بانک مرکزی ایالات متحده افزایش می یابد

به گزارش سرویس اخبار وبگردی سایت اخبار امروز :یورو و ین پس از کاهش دلار به دلیل موضع بانک مرکزی ایالات متحده افزایش می یابد

ارزهای یورو، ین و دلار استرالیا یک شبه افزایش یافت، که توسط موضع فدرال رزرو در زمینه کاهش تسهیلات پولی حمایت شد.

دلار آمریکا نزدیک به دو هفته پایین بود زیرا سرمایه گذاران شروع به در نظر گرفتن احتمال کاهش نرخ بهره ایالات متحده در سال جاری کردند.

کرون نروژی کمی بالاتر از تصمیم بانک مرکزی نروژی برای افزایش نرخ بهره با 25 واحد پایه به یک درصد افزایش یافت.

بانک مرکزی ایالات متحده برنامه های خود را برای افزایش نرخ بهره در سال جاری رها کرده است، نشانه این است که تلاش سه ساله خود برای عادی سازی سیاست پولی ممکن است پایان یابد.

یورو به میزان 1.1437 دلار و 1.1448 دلار در بازارهای خارجی افزایش یافت که قوی ترین سطح از اوایل ماه فوریه است. یورو به اندازهای افت کرد که لندن شروع به تجارت کرد اما بیش از 1.14 دلار قیمت داشت.

دلار به قیمت 110.47 ین کاهش یافت، در حالی که 0.6 درصد از افت در بازارهای خارجی بزرگترین افت از زمان کاهش شدید در اوایل ژانویه بود. دلار سپس به 110.36 ین رسید.

در برابر سبد ارزها، شاخص دلار از همان ابتدای ماه فوریه در بازارهای خارجی ضعیف تر شد تا قبل از بهبودی تا 96.019، یعنی 0.3٪.

ارزهایی که معمولا به خوبی انجام می شوند نیز در برابر ریسک پذیری شدید قرار دارند. دلار استرالیا 0.41٪ به 0.7150 دلار رسید.

استرلینگ با 0.2٪ کاهش به 1.3165 دلار رسید.

منبع خبر : اخبار امروز