یک. ژوئن 16th, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

دولت بریتانیا در حال حرکت به منظور کاهش هزینه های مصرف انرژی در مصرف کنندگان است

به گزارش سرویس اخبار وبگردی سایت اخبار امروز : دولت بریتانیا در حال حرکت به منظور کاهش هزینه های مصرف انرژی در مصرف کنندگان است

بریتانیا انتظار می رود که یک لایحۀ کاهش انرژی 6 میلیارد پوند (7.6 میلیارد دلار) را در پنج سال آینده از سال 2021 به ارمغان بیاورد و خانواده های متوسط را با 40 پوند در سال به عنوان بخشی از برنامه هایی برای کاهش آنچه که شرکت های گاز و برق می توانند به سهامداران پرداخت کنند کاهش دهد.

اقتصاد بریتانیا در سه ماهه اول سال گذشته با حمایت تولید صنعتی 0.5٪ افزایش یافت
افگریم ، تنظیم کننده بازار برق و گاز طبیعی بریتانیا، در حال حاضر هدف قرار دادن اپراتورهایی است که هزینه شبکه آنها حدود یک چهارم حساب های خانه های بریتانیایی را تشکیل می دهد.

شرکت افگریم در ماه ژانویه یک سقف قیمت را برای صورتحسابهای استاندارد برق اعمال کرد پس از آنکه قانونگذاران اعلام کردند هزینه های اضافی برای مشتریان تحمیل شده است.

شرکت های انرژی تحت نظارت شدید قرار گرفته اند، حزب کارگر مخالف هفته گذشته طرح هایی را برای ملی کردن این بخش اعلام کرد که اگر به قدرت برسد.

شرکت افگریم گفت که برنامه ریزی برای کاهش میزان پرداخت شده توسط شرکت های شبکه به سهامداران خود، که به عنوان “محدوده هزینه حقوق مالکیت” حدود 50 درصد برای دوره بعدی نظارتی در سال 2021 شناخته می شود، کاهش می یابد.

شرکت افگریم گفت بسته ای که پیشنهاد می شود می تواند به طور متوسط 40 پوند در هر مشتری را در سال 2021 آغاز کند.

اپراتورهای شبکه های انرژی در چارچوب آفگیم، طرح های سرمایه گذاری و هزینه آن برنامه ها را در طول دوره قرار دادند. Ovgem بازده هایی را که شرکت ها می توانند به دست آورند شناسایی می کند.

منبع خبر : اخبار امروز