یک. ژوئن 16th, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

“فیس بوک” 2.2 میلیارد حساب خیالی را حذف می کند!

به گزارش سرویس اخبار سیاسی سایت اخبار امروز : فیس بوک” 2.2 میلیارد حساب خیالی را حذف می کند!

بلومبرگ گفت، فیس بوک 2.2 میلیارد حساب جعلی را از ماه ژانویه تا ماه مارس حذف کرده است، که نشان می دهد که چگونه این شرکت در حال مبارزه با اعتبار بزرگترین شبکه اجتماعی در جهان است.

در سه ماهه آخر سال 2018 فیس بوک بیش از یک میلیارد حساب جعلی و 583 میلیون حساب در سه ماهه اول سال گذشته را مختل کرد.

این شرکت اعلام کرده است که اکثریت قریب به اتفاق حساب ها در عرض چند دقیقه از ایجاد آن حذف شده است، بنابراین در معیارهای کاربر فعال شمرده نمی شود، که ماهانه و روزانه توسط Facebook کنترل می شود.

گای رزن، معاون ریاست امنیت و استانداردهای فیس بوک، گفت: “مقدار عظیمی از حساب های جعلی باعث رد اسپم ها می شود، که دائما سعی در فرار از سیستم های خود دارند. Rosen حسابهای هرزنامه را به هیچ گروه خاصی یا نهاد اختصاص نداد.
فیس بوک در روز پنج شنبه (23 مه) گزارش داد که در سه ماه اول سال جاری بیش از 1.5 میلیون فروش مواد مخدر و فروش اسلحه در این فهرست حذف شده است و می گوید مایل است تلاش های خود را در مورد سایر فعالیت های غیرقانونی گسترش دهد.

مارک زاکربرگ، مدیر اجرایی فیس بوک، گفت که این شرکت هزینه های زیادی را برای نظارت بر محصولات خود افزایش داده است.

آمار جدید از طریق گزارش شفافیت سوم برای فیس بوک، سند نیم ساله ای است که تلاش های شرکت را برای حذف سهام و حساب هایی که خط مشی های آن را نقض می کند، نشان می دهد.

الگوریتم هوش مصنوعی در فیس بوک به هنگام انجام مشکلات، مانند محتوای خشونت آمیز، به خوبی کار می کند.

شبکه اجتماعی 99 درصد از تمام نشریات خشونت آمیز را نشان می دهد که قبل از گزارش توسط کاربر حذف می شوند.
اما فناوری دور از حد کامل نیست، زیرا فیس بوک همیشه نمی تواند خشونت را در فیلم های مستقیم تشخیص دهد.

با این حال، فیس بوک می گوید سرویس بهبود یافته است. طی شش ماه گذشته، او 65 درصد پست های خود را به طور خودکار کشف کرده است که به دلیل سخنان نفرت از بین رفته است. یک سال پیش این رقم فقط 38 درصد بود.

این موضوع پس از انتقاد گسترده از سایت های اجتماعی عظیم، مربوط به سیاست های محتوا و تلاش برای شناسایی حساب های جعلی از زمان انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 2016 می شود.

فیس بوک وعده داده است که تلاش های بیشتری برای کشف و حذف افرادی که خطرات آن را نقض می کنند، متعهد شده اند و قول داده اند که هوش مصنوعی در قلب این تلاش ها باشد

منبع خبر : اخبار امروز