یک. ژوئن 16th, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

جنگ ارز بين واشنگتن و پکن

اخبار امروز -تجاری جنگ ارز بين واشنگتن و پکن اخبار ایران و جهان اقتصادی

جنگ تجاری

به گزارش سرویس اخبار سیاسی سایت اخبار امروز : جنگ ارز بين واشنگتن و پکن

بانک مرکزي آمريکا مي گويد هر دو ايالات متحده و چين در دوره ي آينده به يک جنگ ارز تبديل خواهند شد زيرا جنگ تجاري بين دو اقتصاد بزرگ جهان افزايش يافته است.

بانک مرکزي آمريکا معتقد است که در روزهاي اخير نشانه هايي وجود دارد که اختلاف بين ايالات متحده و چين مي تواند به بازارهاي مالي گسترش يابد، زيرا چين و ايالات متحده در بلند مدت ممکن است با جدايي مالي مواجه شوند.

با توجه به شبکه خبري محلي “شين وانگ” چيني، در چند روز گذشته، جنگ تجاري بين ايالات متحده و چين در حال حاضر به مناطق ديگر، که در آن چين شهروندان خود را از سفر به ايالات متحده هشدار داده است گسترش يافته است .

مناقشات بين دو کشور در زمينه نظارتي قرار دارد، چين با تخطي از سرمايه گذاري مشترک فورد موتورز در اين کشور براي نقض قانون ضد تراست.

يک نظرسنجي اقتصادي که در اوايل ماه جاري منتشر شد نشان داد که چشم انداز اقتصاد ايالات متحده در سالهاي پس از رکود اقتصادي به شدت افزايش يافته است، چرا که افزايش حمايت گرايي همچنان بزرگترين تهديد اقتصادي است.

شرکت کنندگان پيش بيني کرده اند که احتمال رکود اقتصادي آمريکا قبل از پايان سال 2020 60 درصد است، انتظارات نظرسنجي قبلي 3 ماه پيش، که 35 درصد آن را تقريبا دو برابر مي کند.

منبع خبر : اخبار امروز