یک. ژوئن 16th, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

ارائه يک شبکه 5G در ساختمان بين المللي فرودگاه جديد ابوظبي

به گزارش سرویس اخبار سیاسی سایت اخبار امروز: ارائه يک شبکه 5G در ساختمان بين المللي فرودگاه جديد ابوظبي

Etisalat با ارائه شبکه نسل پنجم در ساختمان بين المللي فرودگاه ابوظبي جديد، نقطه عطف جديدي را به دست آورد، و تبديل به اولين شرکت مخابراتي در منطقه خاورميانه و شمال آفريقا براي ارائه شبکه در يک فرودگاه بين المللي شده است.

Etisalat توانسته است بر اساس اين سيستم C-Band دست يابد، اولين نوع از اين نوع پشتيباني از پوشش اين نوع شبکه هاي پيشرفته در ساختمان ها و سرعت بارگيري داده ها تا 1 گيگابيت در ثانيه است.
اين دستاورد حاصل همکاري نزديک بين فرودگاه هاي اتيلالت و ابوظبي است تا فناوري نسل پنجم قبل از رسيدن رسمي ساختمان جديد فرودگاه، راه اندازي شود.

سعيد الزروني، معاون ارشد شبکه موبايل Networks، Etisalat گفت: “اين اولين گام در ايجاد شبکه نسل پنجم پلت فرم است که تجارب مشتريان ترمينال فرودگاه جديد را بهبود مي بخشد.

او اشاره کرد که شبکه نسل پنجم آماده ارائه خدمات به مشتريان از طريق دستگاه هاي تلفن همراه سازگار با اين شبکه در امارات متحده عربي است.

“استقرار و فعال سازي نسل پنجم Etisalat در فرودگاه بين المللي فرودگاه ابوظبي جديد، باعث ايجاد فرصت هاي کسب و کار جديد براي افراد و شرکت ها مي شود تا مبادله اطلاعات و ايده هايي در مورد محصولات و خدمات خود را امکان پذير سازد.

بران تامپسون، مدير اجرايي فرودگاه هاي ابوظبي، گفت: “ارائه خدمات به مشتريان با خدمات ارتباطي حق بيمه در ساختمان جديد فرودگاه، مطابق با ديدگاه ما است تا موقعيت خود را به عنوان يک گروه اصلي فرودگاه جهاني با علاقه و استراتژي ما براي تحول ديجيتال تقويت کنيم.

منبع خبر : اخبار امروز