یک. ژوئن 16th, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

جريان ترافيکي هوايي در فرودگاه بين المللي خارطوم

به گزارش سرویس اخبار وبگردی سایت اخبار امروز : جريان ترافيکي هوايي در فرودگاه بين المللي خارطوم

روز سه شنبه، فرودگاه بين المللي خارطوم، فعاليت هاي روزمره را از لحاظ حضور کارمندان، کارکنان و شرکت ها در روز سوم اعلام شده توسط نيروهاي آزادي و تغيير، شاهد بود.

طبق بيانيه اي منتشر شده توسط خبرگزاري خاورميانه سونا، فرودگاه خارطوم، جريان ترافيک هوايي را در طول روز از فرود و خروج شرکت هاي هواپيمايي ملي و خارجي تاييد کرد.

روز دوشنبه، شرکت برگزاري فرودگاه هاي سودان، آمادگي فرودگاه و اعضاي فني، اداري، عملياتي و امنيتي را براي انجام وظايف خود در قبال سودان، با توجه به موضوع حمل و نقل هوايي و مسافرتي که قابل مذاکره نيست، تاييد کرد.

پليس راهنمايي و رانندگي شمال کردوفان همچنين تأييد کرد که عمليات ترافيکي بر اساس برنامه اي که توسط تمام مسيرهاي ترافيک در ايالت تنظيم مي شود، ادامه مي يابد.

سرهنگ ابراهيم بشرا ابراهيم، مدير پليس راهنمايي و رانندگي کشور، به خبرگزاري آژانس خبري سودان گفت که دولت او يک طرح جامع و منظم براي دستيابي به امنيت ترافيکي در نقاط مختلف کشور ايجاد کرده است.

او توضيح داد که پليس راهنمايي و رانندگي در ايالت در حال کار بر روي وسايل حمل و نقل عمومي ايالتهاي شمالي و جنوبي و غرب کاردوفان و ايالت هاي دارفور است.

منبع خبر : اخبار امروز