دو. جولای 22nd, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

به دليل افزايش تقاضا، طلا بيش از 1350 دلار در هر اونس است

اخبار امروز 66 به دليل افزايش تقاضا، طلا بيش از 1350 دلار در هر اونس است اخبار ایران و جهان اقتصادی قیمت طلا-دلار و انواع ارز خارجی

طلا

به گزارش سرویس اخبار اقتصادی سایت اخبار امروز : به دليل افزايش تقاضا، طلا بيش از 1350 دلار در هر اونس است

طلا بيش از 1 درصد، در روز جمعه، افزايش يافت.

اين افزايش در حالي رخ داد که افزايش تقاضا براي اين فلز گرانبها است، که يک پناهگاه امن به دليل يک سري از آمار ضعيف اقتصادي از چين و ايالات متحده رخ داد .

اين فلز گرانبها از ابتداي اين هفته به ميزان 1.1 درصد افزايش يافته است، اين روند در طول چهارمين هفته متوالي ادامه داشته است.

واشنگتن روز پنج شنبه ايران را متهم به حمله به دو تانکر نفتي در خليج عمان مي کند که باعث ترس از رويارويي جديد بين ايالات متحده و ايران مي شود.

رشد توليد صنعتي در چين به پايين ترين سطح در بيش از 17 سال در 5 درصد در ماه مه کاهش يافت.

تأثير جنگ تجاري طولاني مدت در بازار کار ايالات متحده، که افزايش غيرمنتظره تعداد آمريکايي هايي که در هفته هاي گذشته درخواست کمک هاي بيکاري را دريافت کرده اندنيز در روند افزايش قيمت طلا موثر بود.

نقره 1درصد افزايش به 15.04 دلار در هر اونس رسيد، بالاترين سطح در يک هفته است. پلاتين با افزايش 0.7 به 813.08 دلار در هر اونس رسيد.

پالاديم 0.4 درصد افزايش يافت و به 1450.85 دلار در هر اونس رسيد.

فلز مورد استفاده در صنعت خودرو از ابتداي اين هفته 7 درصد افزايش يافته است و از هفته گذشته تا 21 سپتمبر 2018 بهترين عملکرد هفته را دارد.

منبع خبر : اخبار امروز