دو. جولای 22nd, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

اصلاحات  بانک دویچه ، اروپا را مجبور به عقب نشینی کرد

به گزارش سرویس اخبار وبگردی سایت اخبار امروز :اصلاحات  بانک دویچه ، اروپا را مجبور به عقب نشینی کرد

سهام اروپایی ها در روز دوشنبه به دلیل فشارهای ناشی از زیان های Deutsche Bank به میزان اندکی کاهش یافت، با وجود این که بانک اقدام بزرگی به سوی بازسازی کرد، در حالی که بازارهای به طور کلی تحت فشار قرار داشتند، به این امید که بانک های فدرال به شدت کاهش نرخ بهره را افزایش دهند.

شاخص سهام STOXX 600 در اروپا با 0.05٪ کاهش یافت و شاخص های اصلی کاهش یافت.

شاخص بورس سهام مادرید، که پر از سهام بانک است، کمتر از بازار انجام شد، در حالی که شاخص بریتیش فاینستایل تایمز 100، با سود بیشتر شرکت های استخراج معدن و شرکت های بزرگ نفتی حمایت می شد.

حجم در STOXX 600 به طور معنی داری کمتر از میانگین دراز مدت در روز بود.

Deutsche Bank در بازارهای تجاری اولیه 4 درصد رشد کرد و بعد از آنکه بانک آلمان اعلام کرد یکی از بزرگترین اصلاحات در بانک های سرمایه گذاری از زمان بحران مالی را صورت می دهد، اما پس از آن که سرمایه گذاران از اهداف بازسازی بانکی سوال کردند، 5 درصد کاهش یافت.

دویچه بانک در روز دوشنبه از کارکنان بخش های مختلف سیدنی به لندن اخراج شد و از یک طرح بازسازی به ارزش 7.4 میلیارد یورو، معادل حدود 8.3 میلیارد دلار، از جمله حذف 18 هزار شغل آغاز شد.

شاخص بورس در بخش بانکی اروپا 1٪ تحت فشار قرار گرفت. جولیوس بایر پس از اینکه بانک سوئیس مدیر عامل جدید را منصوب کرد 4.9٪ کاهش یافت

منبع خبر : اخبار امروز