ش. جولای 31st, 2021

  به گزارش سرویس اخبار سیاسی سایت اخبار امروز : فیس بوک خدمات جدیدی را برای کاربران راه اندازی می کند

  فیس بوک قصد دارد در اواخر سال جاری ویژگی جدیدی را به کاربران خود در آمریکا برای بهبود خدمات خبری اضافه کند.

  این ویژگی شامل یک برگه خبری تخصصی جدید است که در کنار ویژگی های کلیدی مانند “آخرین اخبار” ظاهر می شود.

  وب سایت “CNet” تخصصی در مباحث فناوری است که “فیس بوک” به شبکه تلویزیونی آمریکایی “CNBC” تأیید کرد که این طرح ، به دنبال گزارش “وال استریت ژورنال” در مورد ارتباطات بین “فیس بوک” و معنی رسانه های مهم آمریکایی مانند ABC News ، داو جونز ، واشنگتن پست و بلومبرگ در ازای استفاده از اخبار خود در بخش جدید اخبار فیس بوک ، 3 میلیون دلار برای هر رسانه پیشنهاد دادند.

  کمپبل براون ، رئیس بخش مشارکتهای خبری فیس بوک ، در توییتر خود نوشت: “کار با صنعت اخبار برای به دست آوردن حقوق اخبار مربوط به خدمات جدید ، هدف و تمرکز ما امسال است.”

  این درحالی است که شبکه های اجتماعی مانند “فیس بوک” و “توییتر” پس از انتقاد بیشتر از این شبکه ها به این دلیل که آنها به اندازه کافی برای مبارزه با این اخبار عمل نمی کنند ، تلاش های خود را برای مبارزه با اخبار جعلی روی سیستم عامل های خود تشدید می کنند.

  در ماه آوریل ، فیس بوک قدم های جدیدی را برای جلوگیری از ظاهر گمراه کننده ، کلاهبرداری و سایر محتوای مشکل ساز ارائه داد که برخی تغییرات در گروه های خصوصی در فیس بوک اعمال می شود.

  یک مطالعه منتشر شده توسط مرکز تحقیقات پیو در اوایل سال جاری نشان داد که 60٪ از بزرگسالان آمریکایی که ترجیح می دهند از طریق رسانه های اجتماعی اخبار دریافت کنند ، در حال بازنشر و به اشتراک گذاری اطلاعات جعلی هستند.

  اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها گفتند که آنها اغلب با اخبار جعلی روبرو هستند.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند