یک. آگوست 25th, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

انتظار می رود تولید نفت شیل ایالات متحده به یک رکورد افزایش یابد

به گزارش سرویس اخبار اقتصادی سایت اخبار امروزانتظار می رود تولید نفت شیل ایالات متحده به یک رکورد افزایش یابد

اداره اطلاعات انرژی آمریكا در گزارشی ماهانه اعلام كرد: تولید نفت از هفت سازند چاه بزرگ در آمریكا با افزایش 85000 بشكه در روز در ماه سپتامبر به ركورد بالای 8.77 میلیون بشكه در روز خواهد رسید.

روز دوشنبه گفت که بیشترین تغییر در حوضه پرمین در تگزاس و نیومکزیکو پیش بینی می شود ، جایی که پیش بینی می شود تولید در ماه سپتامبر با 75،000 بشکه در روز به 42/4 میلیون بشکه در روز افزایش یابد ، بالاترین سطح تاکنون.

پیش بینی می شود تولید در حوضه باکان که در داکوتای شمالی و مونتانا امتداد دارد ، با 3000 بشکه در روز افزایش یابد و به رکورد 1.44 میلیون بشکه در روز برسد.

افزایش تولید در پرمین و باکان در رأس رونق نفت شیل قرار دارد که کمک کرده تا ایالات متحده بزرگترین تولید کننده نفت جهان ، پیش از عربستان و روسیه باشد.

EIA گفت که تولید در حوضه نیوبرارا ، که در وایومینگ و کلرادو امتداد دارد ، پیش بینی می شود با 12000 بشکه در روز افزایش یابد و به رکورد 758،000 بشکه در روز برسد.

افزایش ناگهانی موجودی نفت خام ایالات متحده فشار نزولی بر قیمت نفت وارد کرده است که حدود 20 درصد از اوج خود در ماه آوریل در سال 2019 از دست دادند.

آژانس بین المللی انرژی (IEA) روز جمعه اعلام کرد که نشانه های رو به رشد اقتصادی و تشدید اختلافات تجاری ، رشد تقاضای جهانی نفت را به کمترین سرعت پس از بحران مالی سال 2008 کند کرده است.

این آژانس پیش بینی خود را برای رشد تقاضای جهانی نفت در سال های 2019 و 2020 به ترتیب به 1.1 میلیون و 1.3 میلیون بشکه در روز کاهش داد.

سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدان آن از جمله روسیه در ژوئیه سال 2019 توافق کردند که برای حمایت از قیمت های نفت خام ، قرارداد توافق خود را تا مارس 2020 تمدید کند.

منبع خبر : اخبار امروز