یک. آگوست 25th, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

اینفینکس رهبری خود را از طریق تلفن جدید S4 دوباره در بازار مصر به دست آورد

به گزارش سرویس اخبار اقتصادی سایت اخبار امروز: اینفینکس رهبری خود را از طریق تلفن جدید S4 دوباره در بازار مصر به دست آورد

Infinix ، تلفن جدید S4 خود با ویژگی های رقیب ، انقلابی جدید را در رده تلفن های میان رده متوسط ​​کمتر از 3000 پوند (180.91 دلار) راه اندازی کرده است.

Infinix Smart 3 Plus در مصر با 3 دوربین و قیمت رقابتی راه اندازی شد
هنری پارک ، مدیر برند Infinix مصر گفت ، Infinix S4 پس از راه اندازی در بازار مصر موفقیت بزرگی بود.

پارك در حین بحث و گفتگو با خبرنگاران در مصر گفت: “اینفینكس دائماً آخرین فناوری را به مصرف كنندگان عرضه می كند.” دوربین سلفی 32 مگاپیكسلی در Infinix S4 دستاورد بزرگی است كه رقابت در این دسته از قیمتها دشوار است. ”

مدیر برند Infinix S4 Infinix Egypt توضیح داد که Infinix S4 قرار است صحنه سلفی را با یک دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی تغییر دهد که بسیار باهوش تر است. این تلفن همچنین از یک نمایشگر 6.2 اینچی ، دوربین عقب سه گانه برای سلفی های بهتر و حالت های مختلف عکسبرداری و پردازنده بهره می برد. باتری هشت هسته ای ، باتری 4000mAh ، این تلفن آخرین نسخه Android XOS 5.0 توسعه یافته را اجرا می کند.

پارك فاش كرد كه S4 برای به چالش كشیدن تلفن های هوشمندی كه در حال حاضر بر طبقه متوسط ​​متوسط ​​تسلط دارند انتخاب شده است و جایگاه مناسبی را در بین بهترین تلفن های هوشمند امسال اشغال می كند.

وی خاطرنشان کرد: Infinix در گذشته در رده پایین سطح سری SMART و HOT عملکرد خوبی داشته است.

وی ادامه داد: سری S ، به ویژه تلفن S4 بر ارائه بهترین سلفی در حال حاضر در رده قیمت متمرکز است و از طریق رسانه های اجتماعی به شما کمک می کند تا ستاره شوید.

وی توضیح داد: اینفینکس قدرت باتری خود را فراموش نکرده است ، زیرا S4 دارای یک سیستم هوشمند مدیریت انرژی است که با ایجاد خودکار حالت غیرفعال برای برنامه های بلااستفاده و متوقف کردن جذب انرژی ، به بهبود مصرف انرژی کمک می کند و به عبارت دیگر ، فقط در هر زمان فقط انرژی لازم مصرف می شود. استفاده از تلفن ، یک نوآوری واقعی تضمین می کند که ما از منابع محیط زیست محافظت می کنیم.

“ از لحاظ امنیتی ، S4 به ویژگی قفل گوشی توسط اثر انگشت به همراه تکنولوژی اثر انگشت مجهز شده است ، که در کنار هم برای همه داده های ذخیره شده در گوشی ، امنیت قوی خواهد بود.

منبع خبر : اخبار امروز