یک. سپتامبر 22nd, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

اخبار تازه از مشخصات و ویژگی های آیفون 11 جدید

به گزارش سرویس اخبار فناوری سایت اخبار امروز: اخبار تازه از مشخصات و ویژگی های آیفون 11 جدید

در این گزارش ، Business Insider پنج دلیل برای تشویق خرید این تلفن جدید از آیفون منتشر کرده است که نشان دهنده تغییر جهت آینده تلفن های هوشمند است.

سایت آمریکایی اولین دلیل خرید گوشی آیفون 11 مورد انتظار را توضیح داد و این امر در مقابل بسیاری از تلفن های رقیب که در آینده به بازار عرضه خواهد شد ، به دلیل قابلیت های آینده خود زودرس خواهد بود.

وی افزود: امکاناتی که آیفون 11 در اختیار شما قرار می دهد باعث می شود که صاحب آن برای مدت زمانی کمتر از معدود گوشی در آینده تلفن خود را تغییر ندهد ، جایی که اپل به آن تمام باتری های جدید را اضافه خواهد کرد هیچ وقت هیچ یک از تلفن های آیفون قبلی علاوه بر پردازنده جدید کار نکرده است.

دلیل دوم خرید آیفون جدید تا حدی به این دلیل است که به اول اعتماد دارد و این نشانگر آیفون 11 فرصتی برای تشویق کاربران آیفون قدیمی است ، برای فروش و جایگزینی این گوشی است که برای رقابت با تلفن های آینده در آینده دور معرفی شده است.

به گفته “Business Insider” که دلیل سوم این طراحی خواهد بود ، جایی که اپل به میزان آگاهی از طراحی تسلط مورد انتظار ، به آیفون 11 تلفن وصل می کند.

طبق گفته این وب سایت که در میان اطلاعاتی که هم اکنون در مورد طراحی تلفن آیفون 11 در دسترس است ، علاوه بر تداوم و کیفیت مرکز بیرون زدگی از وجود دوربین جلو ، صفحه ای را که بر کل ناحیه جلوی آن حاکم است ، قرار می دهد.

از پشتی فضای زیادی برای دوربین عقب وجود خواهد داشت ، که شایعات پیش بینی می کردند اپل گوشی را با لنز سوم قرار می دهد ، با دانستن اینکه این ویژگی ها آخرین باری است که در آیفون معرفی می شود که انتظار می رود از سال آینده به طرز چشمگیری تغییر کند.

چهارمین دلیل برای خرید آیفون 11 آتی ، کیفیت دوربین عقب است که یک سیستم تصویربرداری کاملاً جدید خواهد بود ، در سومین دوربین اضافی که برای اولین بار از زاویه دید طولانی برخوردار خواهد بود.

پنجمین دلیل برای دستیابی به آیفون جدید ، ارزش زیبایی شناختی این تلفن ، ارائه جدیدی است و باعث می شود میلیون ها نفر از علاقه مندان به آیفون برای کسب اطلاعات بیشتر از ویژگی های پنهان ارائه شده توسط اپل در این تازه وارد ، سرعت بیشتری کسب کنند.

منبع خبر: اخبار امروز