ش. جولای 31st, 2021

  به گزارش سرویس اخبار وبگردی سایت اخبار امروز : اینستاگرام به کاربران خود این امکان را می دهد تا نشریات گمراه کننده را با یک ابزار جدید گزارش دهند

  اینستاگرام ابزاری جدید اضافه کرده است که به کاربران این امکان را می دهد تا به راحتی پست های گمراه کننده ، جعلی یا فریب دهنده را در بستر اجتماعی برای ارسال عکس و فیلم گزارش دهند.

  وقتی مشکوک یک انتشار خاص است با کلیک بر روی گزینه “گزارش” روی صفحه ، به ابزار جدید قابل دسترسی است و سپس با کلیک بر روی برگه “اطلاعات نادرست” برای درخواست بررسی.

  پس از اجرای درخواست بررسی ، حسابرسان شخص ثالث به بررسی محتوای انتشارات واگذار خواهند شد.

  اگرچه این برنامه متعلق به فیسبوک است ، اما این شرکت انتشار اطلاعات غلط درباره هر یک از خدمات خود در شبکه اجتماعی معروف را ممنوع نمی کند ، اما این شرکت در حال انجام اقدامات برای محدود کردن ورود اطلاعات نادرست و هشدار کاربران به انتشارات مورد مناقشه است.

  سخنگوی فیس بوک گفت: این یک مرحله مقدماتی است زیرا ما در جهت دستیابی به یک رویکرد جامع تر برای پرداختن به اطلاعات غلط تلاش می کنیم.

  فیس بوک دارای 54 شریک زندگی است که در 24 زبان در زمینه ارسال مطالب واقعیت روی این پلتفرم مشغول به کار هستند ، اما برنامه در اینستاگرام فقط در ایالات متحده قابل دسترسی خواهد بود

  موسسه خیریه Full Fact ، یک شریک حقیقت یاب در فیس بوک ، ماه گذشته از شبکه اجتماعی خواست تا جزئیات بیشتری درباره چگونگی تکامل محتوای مورد نظر در طول زمان ارائه کند ، و ابراز نگرانی از کارآیی این برنامه کرد.

  منبع خبر : اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند