یک. سپتامبر 22nd, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

اخطار گوگل به کارمندانش بعد از بحث های شدید سیاسی در دفاتر این شرکت

به گزارش سرویس اخبار فناوری سایت اخبار امروز: گوگل از کارمندان خود خواسته است که به جای مشارکت در بحث های شدید سیاسی در دفاتر این شرکت ، روی کارشان تمرکز کنند ، که مدت هاست که برای تشویق مردم به بیان نظراتشان شناخته شده است.

Google دستورالعملهای به روز شده در محل کار را منتشر کرده است که به کارمندان فراخوانده است تا ضمن صحبت در سکوهای پیام رسانی داخلی یا سایر گفتگوی چت ، مسئول و کمک کننده باشند.

“اصول به روز شده گفت:” در حالی که به اشتراک گذاری اطلاعات و ایده ها با همکاران به ایجاد جامعه کمک می کند ، شرکت در یک بحث سیاست داغ کار را انجام نمی دهد. ”

در رهنمودهای جدید تأکید شده است که نظرات اظهار شده توسط کارمندان “گوگل” ، صرف نظر از قصد راه‌اندازان ، ممکن است منتشر و به شرکت تعلق بگیرد ، که منجر به برداشتهای غلط درباره آن می شود.

از ناظران این تالارها خواسته شد در صورت نقض خط مشی شرکت ، حذف نظرات ، خاتمه بحث یا حتی اقدام انضباطی علیه متخلفان مداخله کنند.

در اوایل این ماه ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گوگل را به کار مخفیانه علیه وی با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری بعدی متهم کرد.

بدون ارائه مدارکی ، ترامپ اتهاماتی را که قبلاً توسط فاکس نیوز به مهندس سابق گوگل گزارش شده بود ، اتخاذ کرده است که گروه مستقر در کالیفرنیا “می خواهد اطمینان حاصل کند که ترامپ در انتخابات سال 2020 شکست خورده است”.

سخنگوی این شرکت در آن زمان به AFP گفت: “تغییر نتایج جستجوی اهداف سیاسی فقط می تواند به کار ما آسیب برساند و برخلاف وظیفه ای که ما انجام می دهیم ارائه مطالب مفیدی برای همه کاربران است.”

وی با اشاره به مهندس سابق گوگل گفت: “سخنان کارمند سابق کاملاً نادرست است.”

منبع خبر : اخبار امروز