یک. سپتامبر 22nd, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

جنگ تجارت .. هواوی کارمندان خود را برای “کنترل جهان” بسیج می کند

به گزارش سرویس اخبار سیاسی سایت اخبار امروز :  جنگ تجارت .. هواوی کارمندان خود را برای “کنترل جهان” بسیج می کند

به گفته یک روزنامه استرالیایی ، رین ژنگفی ، بنیانگذار و مدیر اجرایی غول پیکر ارتباطات چینی Huawei گفت که شرکت وی با غلبه بر دشواری هایی که در دوره فعلی با آن روبروست ، غلبه کرده و عهده دار “ایجاد ارتش است که جهان را کنترل می کند”.

زنگفائی در نامه ای به کارمندان گفت: “آنها باید برای” غلبه بر بحران کنونی “خود را برای” پروژه جنگی “آماده کنند.”

هواوی اظهار داشت که “کاملاً آماده” برای زندگی و کار تحت محدودیت های تجاری ایالات متحده است ، و فعالیت های آن تحت تأثیر تصمیم واشنگتن این هفته برای تمدید مهلت خرید لوازم شرکت های آمریکایی قرار نگرفت.

در اوایل سال جاری ، ایالات متحده ممنوعیت هوآوی را اعلام کرد که آن را به جاسوسی برای اطلاعات چینی متهم می کند.

دولت انگلیس ماه گذشته تصمیم گرفت تصمیم خود را برای اجازه استفاده از فناوری 5G برای شبکه های ارتباطی تولید شده توسط شرکت “هوآوی فن آوری” در شبکه های انگلیس به تعویق بیندازد و گفت هنوز باید تأثیر تحریم آمریکا در واردات تجهیزات “هوآوی” بر روی شرکت چینی را روشن کند.

به گفته بلومبرگ به نقل از اریک اچو ، معاون رئیس جمهور این شرکت ، روز شنبه ، هواوی انتظار دارد محدودیت های صادراتی که توسط ایالات متحده آمریکا بر این شرکت اعمال شده ، منجر به کاهش درآمد سالانه در بخش دستگاه های مصرفی در حدود 10 میلیارد دلار شود.

به گفته روزنامه “تایمز” مدیر اجرایی گفت: این شرکت با “نبرد جان و مرگ” روبرو شده است ، بنابراین “کارمندان باید با استحکام با این موضوع برخورد کنند.”

زنگفی تأکید کرد که برای “تزریق خون جدید در” هواوی “که در ایالات متحده با محدودیت های اساسی روبروست ، نیاز به سرمایه گذاری شرکت در چندین زمینه مانند تولید برخی تجهیزات را افزایش می دهد.

وی گفت: “وقتی می توانیم بحرانی ترین لحظه تاریخ را تجربه کنیم ، نسل جدیدی به دنیا می آید. او چه خواهد کرد؟ او بر جهان سلطه خواهد یافت.”

منبع خبر : اخبار امروز