یک. سپتامبر 22nd, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

فروش اوراق قرضه با بازده بالا در ایالات متحده نزدیک به صفر است

به گزارش سرویس اخبار سیاسی سایت اخبار امروزفروش اوراق قرضه با بازده بالا در ایالات متحده نزدیک به صفر است

هفته گذشته فروش اوراق قرضه شرکتهای با بازده بالا در ایالات متحده به نزدیک به صفر رسید ، در حالی که حاشیه بازده 30 واحد پایه سقوط کرد و شاخص معیار بازده 0.72٪ را به دست آورد.

به گزارش بلومبرگ ، شماره های جدید برای هفته منتهی به 23 اوت به 1.25 میلیون دلار کاهش یافت ، در حالی که در پنج معاملات هفته گذشته 6.55 میلیارد دلار بوده است.

پیشنهاد شماره جدید در ماه اوت و تاکنون 14.4 میلیارد دلار در مقایسه با 22.8 میلیارد دلار برای مدت مشابه ماه گذشته بوده است.

این ارزش در سال جاری به 196.3 میلیارد دلار رسیده است که از مدت مشابه سال گذشته 152 میلیارد دلار است.

وزارت خزانه داری ایالات متحده روز پنجشنبه اعلام کرد قصد دارد مبلغ جدیدی از اوراق بلند مدت برای اشتراک هفته آینده را با ارزش کل 213 میلیارد دلار اعلام کند.

این وزارتخانه اعلام کرده است که چهارشنبه آینده اوراق قرضه دو ساله به ارزش 40 میلیارد دلار و اوراق قرضه 5 ساله به ارزش 41 میلیارد دلار را منتشر خواهد کرد و هفته فروش اوراق هفت ساله به ارزش 32 میلیارد دلار روز پنجشنبه آینده را به پایان می رساند.

در اوایل ماه جاری ، وزارت خزانه داری آمریکا همچنین اوراق قرضه بلند مدت به ارزش 113 میلیارد دلار فروخت.

بانک مرکزی فدرال ایالات متحده روز چهارشنبه برای اولین بار از سال 2008 نرخ وام اصلی خود را کاهش داد و این امر نگرانی از چشم انداز اقتصاد جهانی و تورم پایین را نشان داد.

منبع خبر : اخبار امروز