دو. نوامبر 18th, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

آمازون به ارائه هزاران محصول ناامن متهم شده است

به گزارش سرویس اخبار وبگردی سایت اخبار امروز: آمازون به ارائه هزاران محصول ناامن متهم شده است

آمازون پس از اعلام نتایج تحقیقات مبنی بر فروش هزاران محصول ممنوعه یا ناایمن ، با بحران جدید روبرو شده است.

وال استریت ژورنال در تحقیقاتی که منتشر کرده است فاش کرد که آمازون در حال فروش هزاران محصول است که به اشتباه ، توسط مأموریت های فدرال ایالات متحده نامگذاری شده ، ممنوع شده یا اعلام نشده است.

حداقل 4000 مورد از این موارد در فروشگاه اینترنتی آمازون برای خرید در دسترس بودند.

لیست کالاهای ذکر شده توسط روزنامه آمریکا شامل محصولاتی است که به اشتباه نام برده یا ناامن بوده اند ، مواد غذایی و داروهایی که توسط آژانس مورد بررسی قرار نگرفته است ، داروهایی که به طور غیرقانونی وارد می شوند و بسیاری از محصولات سلامت انسان را به خطر می اندازند.

آمازون هند در صدر سایت های خرید آنلاین قرار دارد

مشکل این شبکه عظیم آمازون است که فرصت فروش محصولات شخص ثالث را فراهم می کند ، جایی که آنها محصولات خود را از طریق فروشگاه ها با شبکه خود که توسط شرکت آمریکایی تهیه شده است به فروش می رسانند.

آمازون مسئولیت این محصولات نیست ، زیرا تفاوت زیادی بین خرید از فروشگاه های آمازون و خرید در جای دیگر از آمازون وجود دارد ، زیرا آنها آن محصولات را نمی فروشند.

آمازون با انتشار یک وبلاگ به وال استریت ژورنال پاسخ داد ، جایی که این شرکت اطلاعات بیشتری در مورد نحوه تأیید فروشندگان شخص ثالث به اشتراک گذاشت.

آمازون گفت: “ما منابع قابل توجهی سرمایه گذاری می کنیم تا از مشتریان خود محافظت کنیم و یک نرم افزار قوی بسازیم که به منظور اطمینان از ایمنی و سازگاری محصولات موجود در فروشگاه ما انجام شود.”

منبع خبر : اخبار امروز