جمعه. اکتبر 18th, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

آمازون به مشتریان خود در آمریکا اجازه می دهد تا به صورت نقدی بپردازند

آمازون به مشتریان خود در آمریکا اجازه می دهد تا به صورت نقدی بپردازند

به گزارش سرویس اخبار وبگردی سایت اخبار امروز: غول تجارت الکترونیکی آمازون اعلام کرده است که مشتریانش با استفاده از کد منحصر به فردی که باید در اختیار آژانس انتقال پول قرار دهند ، می توانند مبلغ خرید خود را به صورت نقدی پرداخت کنند.

این سیستم با نام Amazon Paycode در 19 کشور دیگر قرار دارد. در اوایل سال جاری در کشورهایی که امکان استفاده از پول محلی در وب سایت از جمله شیلی ، کلمبیا ، اندونزی ، کنیا و تایوان وجود ندارد ، راه اندازی شد.

بن فالک ، مدیر پرداخت در آمازون گفت: “ما دائماً در حال پیشرفت برای بهبود شرایطی هستیم که مشتریان در حال خرید هستند و ما مفتخریم که BayCode را در ایالات متحده به مشتریان خود گسترش دهیم.”

در این بیانیه از اطلاعات منتشر شده توسط فدرال رزرو در سانفرانسیسکو منتشر شده است که نشان می دهد 77٪ از پرداخت در ایالات متحده توسط افراد حاضر در نقاط فروش سال گذشته انجام شده است.

داده ها همچنین نشان می دهد که معاملات نقدی 39٪ از کل معاملات مالی را به خود اختصاص داده است.

مصرف کنندگان آمریکایی قادر به پرداخت هر یک از 150،000 شعبه Western Union ، یک شرکت انتقال پول در سراسر جهان ، بدون هزینه اضافی هستند.

این ویژگی با سیستم آمازون نقدی یکپارچه می شود ، این امکان را می دهد تا با پرداخت پول با برخی شرکا ، اعتبار به حساب الکترونیکی اضافه شود.

منبع خبر : اخبار امروز