ی. اکتبر 17th, 2021

  از سال 2020 شروع کنید .. مراقب این تلفن ها بدون واتس اپ باشید

  واتس اپ تصمیم گرفته است از اول فوریه ۲۰۲۰ پشتیبانی نهایی برخی از تلفن های هوشمند قدیمی را که روی سیستم عامل های Android و iOS کار می کنند ، قطع کند.

  به گزارش سرویس اخبار سیاسی سایت اخبار امروز واتس اپ گفت که یارانه این دستگاه ها را متوقف خواهد کرد زیرا برنامه ای برای توسعه این سیستم عامل ها ندارد ، زیرا کاربران قادر نخواهند بود برای ایجاد حساب های جدید و یا تأیید مجدد حساب های موجود اقدام کنند.

  WhatsApp توضیح داد که تمام تلفن های اندرویدی که سیستم عامل 2.3.7 و آیفون های iOS 7 را اجرا می کنند در فوریه سال آینده از واتس اپ پشتیبانی نمی کنند.

  WhatsApp همچنین گزارش داد که این برنامه بعد از 1 ژوئیه 2019 دیگر در فروشگاه مایکروسافت در دسترس نخواهد بود.

  WhatsApp  گفت: “این تصمیم روی بسیاری از کاربران تأثیر نخواهد گذاشت و فقط افرادی که هنوز از تلفن های اندرویدی و آیفون قدیمی استفاده می کنند تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.”

  دلیل این امر این است که واتس اپ ویژگی های جدیدی را اضافه کرده است که برخی از آنها نیاز به تلفن های قدرتمند و نسخه های جدیدتر سیستم های جدید Android و iOS دارند.

  ویژگی های جدید شامل پخش فیلم ها به طور مستقیم در پنجره گپ ، تأیید اثر انگشت و موارد دیگر است.

  به گزارش بلومبرگ نیوز ، واتس اپ به تازگی با پلیس انگلیس همکاری کرده است تا پیام های رمزگذاری شده کاربر را با پلیس به اشتراک بگذارد

  منبع خبر : اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند