جمعه. اکتبر 18th, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

قیمت طلا تثبیت می شود و هر اونس به 1500 دلار نزدیک می شود

اخبار امروز 66 قیمت طلا تثبیت می شود و هر اونس به 1500 دلار نزدیک می شود اخبار ایران و جهان اقتصادی

طلا

قیمت طلا تثبیت می شود و هر اونس به 1500 دلار نزدیک می شود

به گزارش سرویس اخبار اقتصادی سایت اخبار امروز :  قیمت طلا در روز پنج شنبه ثابت نگه داشته شد ، پس از پرش بیش از 1 درصد در جلسه قبلی ، اندکی تغییر کرد ، زیرا سرمایه گذاران در انتظار داده های بیشتر برای سنجش قدرت اقتصاد ایالات متحده بودند.

در ساعت 6 به وقت گرینویچ ، طلا با 1498.97 دلار در هر اونس حل و فصل شد ، در حالی که معاملات آتی طلای آمریکا با 0.2٪ کاهش به 1504.90 دلار در هر اونس رسید.

این فلز زرد در روز چهارشنبه 1.4 درصد افزایش یافت پس از گزارش ناامید کننده در مورد اشتغال بخش خصوصی ایالات متحده ، نگرانی هایی را مبنی بر اینکه سرمایه گذاران قبلاً از کند شدن رشد در بزرگترین اقتصاد جهان نگران بودند ابراز کرد.

جفری هیلی ، تحلیلگر اوندا ، گفت: “طلا به وضوح به عنوان محافظ در برابر نوسانات بقیه بازارها استفاده می شود.”

“با توجه به احساسات منفی سرمایه گذاران به دلیل رشد جهانی و تجارت و با سقوط بورس اوراق بهادار یک شبه ، شاهد عجله ای برای پناهگاه های امن بودیم.”

داده های مشاغل از گزارش جامع دستمزدهای غیر مزرعه ای در روز جمعه در روز جمعه منتشر شده است ، و به تصویر گرمای یک بررسی نشان می دهد که فعالیت تولید ایالات متحده در بیش از 10 سال در ماه سپتامبر به پایین ترین سطح خود رسیده است.

دلار آمریکا که ناامید کننده دلار بود ، پایین آمد که در پایین یورو و ین به پایین ترین نرخ یک هفته رسید.

برای سایر فلزات گرانبها ، پلاتین با 886.59 دلار در هر اونس حل و فصل شد ، در حالی که نقره با 0.2٪ افزایش به 17.60 دلار در هر اونس رسید.

پالادیوم با 0.1٪ افزایش به 1689.40 دلار در هر اونس رسید.

منبع خبر : اخبار امروز