ش. جولای 31st, 2021

  فیس بوک ابزارهای جدیدی را برای مبارزه با افسردگی کاربران راه اندازی کرد

  به گزارش سرویس اخبار وبگردی سایت اخبار امروز : فیسبوک با ابزارهای بسیاری که کاربران را تشویق به صحبت در مورد این مسئله می کند ، اقدام به آگاهی از سلامت روان برای مقابله با افسردگی کاربران کرده است.

  استفاده از سایت های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک با افسردگی ، عزت نفس پایین و سایر بیماری های روانی ناشی از افرادی است که زندگی خود را با زندگی دیگران که در رسانه های اجتماعی دنبال می کنند ، پیوند خورده است.

  دیروز ، فیس بوک فیلتر جدیدی به نام “بیا صحبت کنیم” را برای کاربران “فیس بوک” و “مسنجر” راه اندازی کرد ، که در آن به کاربران اجازه می دهد عکس ها و فیلم ها را در 24 ساعت ارسال کنند.

  این شبکه همچنین مجموعه ای از پوسترها را برای استفاده با مسنجر منتشر کرده است و عباراتی از جمله “بیا صحبت کنیم” ، “گوش کن” و “مباحث بهداشت روانی” را در اختیار شما قرار می دهد.

  فیس بوک اعلام کرده است که هر بار که کاربر یکی از این پوسترها را به دیگری ارسال می کند ، یک دلار اهدا می کند و کمک های مالی به 10 انجمن و سازمان مرتبط با سلامت روان ارسال می شود.

  سازمان هایی که بخشی از کمک های فیس بوک را دریافت می کنند شامل SafeDotOrg ، پروژه Trevor و Crisis TextLine است.

  فیس بوک ابزارهای مختلفی را برای مقاومت در برابر اثرات منفی مرتبط با استفاده از سایت خود مانند ابزارهایی برای جلوگیری از خودکشی راه اندازی کرده است.

  آنتیگون دیویس ، رئیس ایمنی جهانی در فیس بوک ، گفت: ایده پوسترها و فیلترهای جدید با تحقیقات انجام شده توسط شبکه اجتماعی مرتبط بوده و نشان می دهد که چگونه پیام های خصوصی چت کردن در مورد موضوعات دشوار را آسان می کند.

  وی گفت ، کاربران در انگلیس ، ایالات متحده و استرالیا از این نظرسنجی می گویند که احساس می کنند وقتی می توانند پیام بنویسند ، بازتر صحبت می کنند ، نه هنگام صحبت حضوری.

  دیویس گفت: “اگر ما فقط چند گفتگو در مورد مسائل بهداشت روان را باز کنیم ، آن را یک موفقیت تلقی می کنیم.”

  منبع خبر : اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند