دو. نوامبر 18th, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

ادعاهای بیکار ایالات متحده به 214،000 افزایش می یابد

ادعاهای بیکار ایالات متحده به 214،000 افزایش می یابد

به گزارش سرویس اخبار اقتصادی سایت اخبار امروزهفته گذشته تعداد آمریکایی هایی که متقاضی دریافت مزایا هستند اندکی افزایش یافت و این نشان می دهد که بازار کار با وجود کندی اشتغال و رشد اقتصادی همچنان قوی است.

وزارت کار آمریكا روز پنجشنبه اعلام كرد كه برنامه های جدید برای مزایای بیکاری دولت در هفته منتهی به 12 اکتبر 4،000 افزایش یافته و به 214،000 تعدیل فصلی رسیده است ، و داده های هفته گذشته تجدید نظر نشده است.

اقتصاددانان با نظرسنجی رویترز انتظار داشتند که مطالبات بیکار در آخرین هفته به 215،000 برسد.

وزارت کار آمریكا اعلام كرد ادعاهای مربوط به مریلند ، نیویورك ، ویرجینیا و پورتوریكو هفته گذشته به دلیل تعطیلات دوشنبه برآورد شده است.

میانگین حرکت چهار هفته ای که اندازه گیری دقیق تری از احساسات بازار کار است زیرا نوسانات هفتگی را حذف می کند ، هفته گذشته با 1000 افزایش به 214.750 رسید.

روز دوشنبه بلومبرگ به نقل از منابع آگاه اظهار داشت که چین می خواهد مذاکرات در اواخر ماه اکتبر برگزار شود تا در اولین لحظه جزئیات نهایی “مرحله اول” توافقنامه تجاری اعلام شده توسط رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ قبل از توافق رئیس جمهور چین ، شی جین باشد. پینگ را امضا کنید.

بلومبرگ گفت ، چین ممکن است هیاتی به سرپرستی معاون نخست وزیر لیو او را برای نهایی کردن توافق نامه کتبی که دو رئیس جمهور می توانند در اجلاس همکاری های آسیا و اقیانوسیه در شیلی در ماه آینده امضا کنند ، بفرستند.

منبع خبر : اخبار امروز