جمعه. نوامبر 22nd, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

“اریکسون” تحت فشار جریمه مورد انتظار آمریکا ضررها را در سه ماهه سوم ثبت کرد

اریکسون” تحت فشار جریمه مورد انتظار آمریکا ضررها را در سه ماهه سوم ثبت کرد

شركت مخابراتی سوئد اریكسون روز پنجشنبه اعلام كرد كه خسارات سه ماهه سوم را نشان می دهد كه عمدتا به دلیل جریمه ای است كه انتظار دارد در ایالات متحده به اتهامات فساد مالیات داده شود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری -وبگردی سایت اخبار امروزاین شرکت از دست دادن سه ماهه خالص 6.9 میلیارد تاج (705 میلیون دلار) ، در مقایسه با سود 2.7 میلیارد تاج در سه ماهه مشابه سال گذشته خبر داد.

این شرکت ماه گذشته تخصیص 1.2 میلیارد دلار برای این جریمه را که پیش بینی می شود توسط ایالات متحده اعمال شود ، به اتهامات مربوط به معاملات تجاری قبلی اعلام کرد.

این شرکت از سال 2013 به طور داوطلبانه با مقامات آمریکایی در بررسی معاملات این شرکت در چین ، جیبوتی ، اندونزی ، کویت ، عربستان سعودی و ویتنام همکاری کرده است.

این شرکت اعلام کرده است که با در نظر گرفتن حجم ارز و تجارت ، میزان فروش 3 درصد نسبت به سال قبل در سه ماهه به 57.2 میلیارد تاج رسیده است.

بوری استکهلم ، رئیس اجرایی ، در بیانیه ای گفت: رشد فروش از طریق قراردادهای اولیه 5 نسل در آمریکای شمالی و شمال شرقی آسیا پشتیبانی می شود.

این شرکت پیش بینی فروش خود را برای سال 2020 به 230 تا 240 میلیارد تاج افزایش داده است ، در مقایسه با پیش بینی قبلی 210 تا 220 میلیارد تاج.

سهام این شرکت طی معاملات امروز در بورس اوراق بهادار استکهلم بیش از 5 درصد افزایش یافت.

این شرکت در سالهای اخیر برای مقابله با رقابت با چینی هواوی و نوکیا فنلاند تلاش کرده است.

منبع خبر : اخبار امروز