جمعه. نوامبر 22nd, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

طوفان های تجاری بزرگترین شرکت آلومینیوم ایالات متحده را درگیر کرد

طوفان های تجاری بزرگترین شرکت آلومینیوم ایالات متحده را درگیر کرد

به گزارش سرویس اخبار اقتصادی سایت اخبار امروزشرکت آلومینیوم آمریکایی Alcoa قصد دارد بعد از تجربه بدترین ضرر سه ماهه خود در حداقل سه سال ، با فروش دارایی های غیر هسته ای در 18 ماه آینده میزان خود را کاهش دهد.

بزرگترین تولید کننده آلومینیوم در ایالات متحده انتظار دارد که تقاضای جهانی با 0.6٪ کاهش یابد و این نشان دهنده پیش بینی ژوئیه حداقل 1.25٪ رشد است.

این چشم انداز یک روز پس از آن صورت می گیرد که صندوق بین المللی پول پیش بینی رشد جهانی خود را برای سال 2019 در این هفته کاهش داد ، به دلیل کاهش شدید در اقتصادهای بزرگ.

طی 12 تا 18 ماه آینده ، Alcoa قصد دارد فروش دارایی های غیر هسته ای را ردیابی کند ، که انتظار می رود درآمدهای خالص بین 500 تا 1 میلیارد دلار داشته باشد.

با وجود کاهش برنامه ریزی شده تولید ، روی هاروی رئیس اجرایی ابراز خوشبینی کرد که بازار به سقوط ادامه نخواهد داد.

سهام این شرکت در بازار ثانویه 5.4٪ افزایش یافته است ، معاملات اوراق بهادار پس از IPO ، ساعت 0525 بعد از ظهر عصر چهارشنبه (به وقت نیویورک). امسال سهام 28 درصد از دست داده است.

ایالات متحده روز جمعه از معامله تجاری جزئی با چین خبر داد و توافق اولیه – که نشانگر پایان جنگ تجاری 18 ماهه بین دو قدرت اقتصادی است – به پکن نیاز دارد تا خرید محصولات کشاورزی ایالات متحده را افزایش دهد.

طبق توافق مرحله اول ، چین محصولات کشاورزی ایالات متحده را به ارزش 40 تا 50 میلیارد دلار در سال خریداری می کند ، طبق اظهارات قبلی ترامپ ، دو و نیم برابر حد خرید سالانه چین در سال 2017 تعیین شده است ، زمانی که پکن 19.5 درصد واردات کرد. یک میلیارد دلار از این محصولات ، قبل از کاهش حجم به بیش از 9 میلیارد دلار در سال 2018 تحت تأثیر جنگ تجاری.

با وجود پیشرفت در مذاکرات تجاری بین پکن و واشنگتن ، هنوز هیچ تصمیمی درباره تعرفه های 15 درصدی که در ماه دسامبر به مرحله اجرا گذاشته می شود ، در مورد کالاهای مصرفی معمولی اتخاذ نشده است.

منبع خبر : اخبار امروز