دو. نوامبر 18th, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

قدم زدن با چوب برای درمان افسردگی در زمستان

قدم زدن با چوب برای درمان افسردگی در زمستان

به گزارش سرویس اخبار وبگردی سایت اخبار امروزیک پزشک آلمانی توصیه کرد که برای درمان افسردگی در زمستان در راه استفاده از میله استفاده شود.

علائم این افسردگی فصلی غم ، افسردگی ، خلق و خوی ، از بین رفتن انگیزه ، احساس خستگی و بی حالی است و برخی از افراد در پاییز و زمستان به دلیل هوای تاریک ، ابری و بارانی در این زمان از سال تحت تأثیر قرار می گیرند.

وی افزود: پیاده روی با چوب کار برای تحریک گردش خون و از بین بردن احساس خستگی و بهبود وضعیت روحی و روحیه کار می کند.

کارشناسان به اهمیت انتخاب طول مناسب چوبها اشاره می کنند ، زیرا طول ایده آل میله ها محصول ضرب ارتفاع با مقدار 65.0 می باشد ، یعنی اگر ارتفاع 170 سانتی متر طول ایده آل استیک ها 110 سانتی متر باشد و بازوها باید به طور عادی حرکت کنند ، به طوری که حرکت بازوی راست با پای چپ به جلو ، در همان زمان چوب و پا با زمین در تماس هستند و به همین ترتیب حرکات باید با طرف دیگر بدن جریان یابد.

کارشناسان بر لزوم جابجایی ناحیه هومروس و مفاصل شانه در حین استفاده از استیک ها تأکید کردند و این که گردن و شانه همیشه در حین حرکت در حالت آرام قرار می گیرند.

کوهلر گفت: ورزش های استقامتی مانند دویدن و روابط اجتماعی نقش مهمی در مواجهه با افسردگی در زمستان ایفا می کنند ، جایی که به عنوان مثال ملاقات دوستان و آشنایان در افزایش روحیه کمک می کند.

منبع خبر : اخبار امروز