جمعه. نوامبر 22nd, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

قیمت طلا .. فلز زرد زیر 1490 دلار در هر اونس است

قیمت طلا .. فلز زرد زیر 1490 دلار در هر اونس است

به گزارش سرویس اخبار اقتصادی سایت اخبار امروزقیمت طلا روز پنجشنبه سقوط کرد و زیر سطح 1490 دلار در هر اونس قرار گرفت ، زیرا دلالان در صورت عدم تحولات جدید در جبهه جنگ تجاری بین چین و آمریکا و مذاکره برای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا تمایلی به شرط بندی های بزرگ ندارند.

در ساعت 05:31 به وقت گرینویچ ، طلای زرد با 0.1٪ کاهش به 1488.35 دلار در هر اونس رسید. معاملات آتی طلای ایالات متحده با 0.1٪ کاهش به 1492 دلار رسید.

تاجران بازار مشتاقانه منتظر تحولات مذاکرات تجاری بین ایالات متحده و چین هستند. وزیر امور خارجه خزانه داری آمریكا ، استفان منوچین روز چهارشنبه گفت كه مذاكره كنندگان تجارت روی متن فاز اول توافق نامه تجارت برای روسای جمهور دو كشور در ماه آینده امضا كردند ، اما جزئیات چندانی را ارائه نداد.

بدون اینکه جلسات سطح بالایی به زودی برگزار شود ، سرمایه گذاران درنظر می گیرند که چه مدت اختلاف تجارت که باعث اختلال در بازارهای مالی در سراسر جهان شده است ادامه خواهد داشت.

سرمایه گذاران همچنین در جلسه بعدی منتظر گفتگو در مورد Brexit هستند ، که تعیین می کند چگونه انگلیس از این بلوک بیرون خواهد آمد.

برای سایر فلزات گرانبها ، نقره 0.3٪ کاهش یافت و به 17.33 دلار در هر اونس رسید ، در حالی که پلاتین با 0.3٪ افزایش به 885.54 دلار در هر اونس رسید.

پالادیوم با رکورد 1782.60 دلار در هر اونس افزایش یافت و سود خود را برای یک جلسه چهارم تمدید کرد.

منبع خبر : اخبار امروز