ش. جولای 31st, 2021

  اخبار فیس بوک” .. سرویس جدید تحت آزمایش در آمریکا

  به گزارش سرویس اخبار وبگردی سایت اخبار امروز : این شرکت جمعه اعلام کرد که غول شبکه های اجتماعی ایالات متحده ، فیس بوک سرویس خبری راه اندازی کرده است که اخبار منتخب را در سطح ملی و محلی در اختیار کاربران قرار می دهد.

  سرویس فیس بوک نیوز توسط جمعی از کاربران برنامه های تلفن همراه در ایالات متحده آزمایش شد و از روز جمعه با برنامه برنامه ریزی شده در اوایل سال آینده آغاز شد.

  این اقدام آخرین تغییر در غول رسانه های اجتماعی در رویکرد خود به مطبوعات است که در گذشته به دلیل نحوه برخورد با پلتفرم خود با اطلاعات غلط و دروغین مورد انتقاد قرار گرفته است.

  فیس بوک اعلام کرد تیم کوچکی از روزنامه نگاران عناوینی را که در بخش “اخبار امروز” ظاهر می شود ، انتخاب می کنند ، در حالی که الگوریتم کیفیت اخبار را بر اساس علایق کاربران تعیین می کند.

  وال استریت ژورنال گزارش داد که فیس بوک هزینه های مجوز را به چند تن از شرکای رسانه ای خود ، از جمله وال استریت ژورنال ، نیویورک تایمز ، واشنگتن پست ، لس آنجلس تایمز و فاکس نیوز پرداخت می کند.

  این تصمیم ممکن است در پاسخ به شکایات باشد که غول های فناوری درآمدی از تبلیغات خبری کسب می کنند ، در حالی که هیچ هزینه ای برای مقالات روی سیستم عامل های خود نمی پردازند.

   

  فیس بوک نیوز قصد دارد عناوین سایتهای خبری را نشان دهد و کاربرانی که روی آنها کلیک می کنند را به وب سایت ناشر معرفی کنند.

  این شرکت اعلام کرده است که قصد دارد به اخبار محلی برخی از شهرهای مهم ایالات متحده و همچنین ارائه اخبار از شهرهای کوچکتر در ماه های آینده توجه کند.

  منبع خبر : اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند