د. ژوئن 14th, 2021

  اسد پیش نویس قانون بودجه دولت 2020 را به مجمع خلق ارائه می دهد

  به گزارش سرویس اخبار وبگردی سایت اخبار امروز: رئیس جمهور سوریه ، بشار اسد ، پیش نویس قانون بودجه دولت برای سال مالی 2020 را برای ارسال به نمایندگان برای تصویب ، به مجمع خلق ارائه داده است.

  کابینه در جلسه خود که در تاریخ 20 اکتبر برگزار شد ، پیش نویس قانون بودجه دولت برای سال مالی 2020 ، اعم از جاری و سرمایه گذاری ، که در آن تخصیص ها به مبلغ 4 میلیارد میلیارد پوند سوری تعیین شده بود ، مورد بحث قرار گرفت که افزایشی آن 118 میلیارد پوند نسبت به بودجه سال 2019 است.

  بودجه دولت برای سال آینده شامل بودجه های پیش بینی شده 15 میلیارد پوند سوری برای صندوق کمک های اجتماعی ، 10 میلیارد برای صندوق حمایت از تولید محصولات کشاورزی ، 337 میلیارد برای حمایت مالی و مشتقات نفت و 83 میلیارد دلار برای حمایت از موسسات اقتصادی آسیب دیده از تروریسم بود.

  روزنامه “Tishreen” به نقل از رئیس کمیته بودجه و حسابها در مجلس خلق حسین حسون مبنی بر اینکه دولت مبنی بر اینکه “پشتیبانی هنوز در پیش نویس بودجه است ، اما از امسال به 373 میلیارد دلار در بودجه سقوط کرد ، پس از آن 811 میلیارد پوند به دلیل نفت و آزادسازی بسیاری از اراضی است که  از طریق آن می توان با واردات نفت خودداری کرد. ”

  حسون تأکید کرد: دولت قرار است این کاهش را در جای دیگر منعکس کند تا از نظر ارتقاء سطح زندگی و بهبود حقوق و دستمزد تأثیر مستقیمی بر شهروندان داشته باشد.

  منبع خبر : اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند