ج. سپتامبر 17th, 2021

  رشد فروش دوربین، سود سونی را بالا می برد

  شرکت سونی الکترونیک ژاپن اعلام کرد که چهارشنبه پیش بینی سود خود را برای سال مالی جاری به دلیل فروش شدید محصولات سنسور دوربین خود افزایش داده است.

  به گزارش سرویس اخبار وبگردی سایت اخبار امروز : سونی ، سازنده دستگاه های پلی استیشن و تلفن های هوشمند اکسپریا ، پیش بینی سود عملیاتی خود را برای سال مالی جاری تا پایان ماه مارس سال 2020 به 840 میلیارد ین (7.7 میلیارد دلار) از سه ماه قبل افزایش داده و انتظار داشت که سود کل 810 میلیارد ین را داشته باشد.

  خبرگزاری آلمان نوشت: این شرکت همچنین پیش بینی سود خالص خود را در روز چهارشنبه به 540 میلیارد ین از 500 میلیارد ین در اواخر ماه ژوئیه افزایش داد ، در حالی که پیش بینی فروش از 8.6 تریلیون ین از سه ماه قبل به 8.4 تریلیون ین کاهش یافته است. .

  از ماه ژوئیه تا سپتامبر ، سونی سود عملیاتی 279 میلیارد ین را نشان داد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 16.5 درصد افزایش داشته است.

  این شرکت همچنین در این دوره سود خالص 187.9 میلیارد ین داشته است ، در حالی که سود خالص 173 میلیارد ین در سال گذشته ، در حالی که فروش 2.8 درصد کاهش یافته و به 2.12 تریلیون ین رسیده است.

  سونی شاهد افزایش سود عملیاتی خود در بخش محصولات تصویربرداری و سنسورها بودیم که شامل سنسورهای سنسور دوربین نیز است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 59 درصد افزایش یافته و به 76.4 میلیارد ین رسیده است.

  بخش بازی و شبکه یک سود عملیاتی 65 میلیارد ین داشته که نسبت به سال قبل 28 درصد کاهش داشته و سود عملیاتی در سه ماهه مشابه سال گذشته 90.6 میلیارد ین بوده است.

  منبع خبر : اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند