دو. نوامبر 18th, 2019

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

دلار ثابت است و یوان برای هفته پنجم به سمت سود می رود

اخبار امروز 5d971c734c59b717b45a1f49 دلار ثابت است و یوان برای هفته پنجم به سمت سود می رود اخبار ایران و جهان اقتصادی

ارزهای خارجی

دلار ثابت است و یوان برای هفته پنجم به سمت سود می رود

به گزارش سرویس اخبار اقتصادی سایت اخبار امروز : دلار که در روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران دارایی های ریسک پذیر خریداری کرد ، در برابر ین و فرانک سوئیس به دست آورد ، به دلیل اخباری مبنی بر اینکه چین و ایالات متحده توافق کردند لغو تعرفه ها را به عنوان بخشی از توافق مقدماتی ، توافق کنند.

دلار در روز جمعه با 109.26 ین ثابت نگه داشته شد ، نزدیک به بالاترین سطح 5 ماهه و به افزایش 1٪ در هفته حرکت کرد.

یوان چین از پیشرفت در پایان دادن به جنگ تجاری 16 ماهه پشتیبانی شده است.

در بازار داخلی ، یوان با قیمت 6.9788 دلار به دلار معامله شد و واحد پول چین برای پنجمین هفته متوالی به سمت ثبت سودها پیش می رود که طولانی ترین سری سود از بهمن ماه را نشان می دهد.

مقامات پکن و واشنگتن روز پنجشنبه گفتند که چین و ایالات متحده توافق کرده اند در صورت تکمیل شدن ، تعرفه کالاهای یکدیگر را لغو کنند.

اما هنوز هم برخی از عدم اطمینان در مورد معاملات تجاری وجود دارد زیرا مقامات داخل و خارج از کاخ سفید از دادن تعرفه های مجازاتی خودداری می کنند.

احتمالاً احساسات همچنان پشتیبان دلار ، سهام و سایر داراییهای پرخطر هستند زیرا پایین آمدن افزایش در جنگ تجاری ایالات متحده و چین خطر اصلی چشم انداز اقتصادی جهانی را از بین می برد.

شاخص دلار که عملکرد صعود قیمت دلار در برابر سبد شش ارز رقیب را ردیابی می کند ، در نرخ 98.136 ثابت بود و این هفته 1٪ به دست آورد.

پوند با قیمت 1.2812 نزدیک به پایین ترین سطح خود از 24 اکتبر معامله شد. واحد پول انگلیس در هفته جاری به سمت افت 1٪ حرکت می کند.

منبع خبر : اخبار امروز