د. اکتبر 25th, 2021

  9 نکته مهم برای کاربران واتس اپ

  به گزارش سرویس اخبار فناوری سایت اخبار امروز9 نکته و ترفند کاربران WhatsApp می توانند برای ایمن تر و آسان تر کردن برنامه پیام رسان مشهور جهانی استفاده کنند.

  به گفته صاحب برنامه WhatsApp ، این نکات منحصر به فرد و منحصر به فرد را می توان به شرح زیر خلاصه کرد:

  1- پیام های خود را از طریق حالت مخفی بخوانید
  برخی از کاربران ترجیح می دهند پیام ها را بدون دانستن فرستنده بخوانند ، و در اینجا می توانید از حالت خواندن پنهان استفاده کنید ، WhatsApp توضیح داد که می توانید پیام های دریافت شده را روی صفحه قفل گوشی خود فشار داده و آن را بکشید تا کاملاً خوانده شود بدون اینکه فرستنده آن را بداند.

  2- شخص ترجیحی
  شاید از شما سؤال شود که شخص موردعلاقه شما در واتس اپ چیست و روش ساده ای برای پاسخ دادن وجود دارد. WhatsApp توضیح داد که می توانید به تنظیمات “اطلاعات و ذخیره سازی ، ذخیره سازی” مخاطبین دسترسی پیدا کنید و از طریق ذخیره سازی می توانید تعیین کنید که با چه کسی بیشتر صحبت می کنید.

  3. استفاده از ایموجی
  اکثر افراد در مکالمات خود از ایموجی استفاده می کنند ، بنابراین می توانید با استفاده از برچسب ها از دیگران متمایز شوید ، که می توانید در کنار فیلد مورد نظر خود متن را پیدا کنید. وقتی روی این نماد مربع کلیک کنید ، برچسب های خنده دار که می توانید استفاده کنید ظاهر می شود و می توانید اضافه کنید. بیشتر به پیام های خود یک شخصیت متمایز می دهید.

  4 – پیام ها را بدون تماس با تلفن ضبط کنید
  معمولاً کاربر به ضبط آیکون میکروفون برای ضبط پیام های صوتی ادامه می دهد ، اما با کشیدن آیکون به سمت بالا و نصب آن و به شما امکان می دهد پیام ها را بدون نیاز به نگه داشتن صفحه ضبط کنید. از این رو پیامی را که باید انجام دهید ضبط کرده اید.

  5- گپ های مهم را نصب کنید
  جابجایی بین مکالمات متعدد در جستجوی دوستان می تواند به سرعت به یک کار آزار دهنده تبدیل شود ، اما یک راه حل وجود دارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مکالمات مهم را نصب کنید ، با فشار طولانی روی چت قبل از فشردن نماد پین در اندروید ، کشیدن مکالمه به سمت راست و فشار دادن پین.

  6- جستجوی پیام های مهم
  تلاش برای جستجوی پیام ها بارها و بارها ممکن است یک روند پر دردسر در واتس اپ باشد ، بنابراین ممکن است خوشحال شوید که می دانید یک ویژگی برای نشانه گذاری پیام های مهم وجود دارد تا مطمئن شوید که می توانید در آینده با فشار دادن روی نماد ستاره ، آنها را به راحتی و به سرعت پیدا کنید.

  چت گروهی
  گفتگوهای گروهی ممکن است یک روش مفید برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده شما باشد ، اما اضافه کردن شما به چندین گروه بارها و بارها به سرعت آزار دهنده می شود و باعث بروز حوادث شرم آور زیادی می شود ، اما اخیراً این شرکت یک ویژگی اضافه کرده است که کاربر را قادر می سازد تنظیمات مجوزهای گروه را مدیریت کند و از اضافه نکردن دیگران به گروه جلوگیری کند. با مراجعه به حساب / حریم خصوصی / تنظیمات و انتخاب افرادی که می توانند شما را به صورت گروهی اضافه کنند ، می خواهید.

  8- دسک تاپ واتساپ
  پیگیری گفتگوهای WhatsApp در تلفن شما در حین کار ممکن است در بعضی مواقع دشوار باشد ، بنابراین می توانید از برنامه WhatsApp Web Desktop استفاده کنید یا صفحه وب WhatsApp را باز کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا WhatsApp را در رایانه خود روشن کنید.

  9. گروه های خود را کنترل کنید
  شما می توانید با تغییر دادن تنظیمات ، از تغییر نام اعضای گروه خود یا تغییر دادن تصویر آنها جلوگیری کنید ، فقط مدیر می تواند این موارد را مدیریت کند. همه کاری که باید انجام دهید این است که روی نام گروه خود کلیک کنید ، به تنظیمات گروه بروید و اطلاعات گروه را ویرایش کنید.

  منبع خبر : اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند