د. اکتبر 25th, 2021

  واتس اپ سرویس تماس دوم را راه اندازی می کند

  به گزارش سرویس اخبار فناوری سایت اخبار امروزشرکت “WhatsApp” از راه اندازی یک برنامه جدید به نام تماس دوم خبر داد که به صاحبان دستگاه های تلفن همراه مجهز به اپل “iOS” امکان پاسخگویی به تماس دریافتی را می دهد در حالی که آنها در حال گفتگو هستند.

  برخی ممکن است این قابلیت جدید را “تماس در انتظار” بنامند ، که تلفنهای ثابت قدیمی به آن معروف هستند.

  البته کاربر می تواند تماس دریافتی را مستقیماً رد کند اما هنگام دریافت آن ، تماس فعلی کاملاً خاتمه می یابد و کاربر در تماس جدیدی که اخیراً دریافت کرده است ، خود را پیدا می کند ، زیرا عملکرد جدید “WhatsApp” امکان جابجایی بین این دو تماس را فراهم نمی کند.

  WhatsApp همچنین اعلام کرد که عملکرد تماس دوم در ابتدا محدود به نسخه دستگاه های تلفن همراه اپل است (از نسخه برنامه 2.19.120 شروع می شود) و دارندگان دستگاه های تلفن همراه مجهز به سیستم آندروید گوگل باید مدتی صبر کنند تا این قابلیت در برنامه WhatsApp موجود باشد.

  آخرین اضافات واتس اپ ویژگی جدیدی به نام “Catalogs” به “WhatsApp Business” است که نسخه شرکتی برنامه شبکه های اجتماعی “WhatsApp” است ، این ویژگی باعث می شود تا صاحبان شرکت های کوچک بتوانند از طریق تلفن های هوشمند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند.

  ویژگی جدید “کاتالوگ ها” به شرکت ها امکان می دهد تا محصولات و خدمات خود را به مشتریان بالقوه که می توانند عکس ها را مرور کنند ، قیمت ها را ببینند و توضیحات محصول را بخوانند ، برای کمک به آنها در تصمیم گیری خرید ، به نمایش بگذارند.

  مبحث فناوری TechCrunch گفت ویژگی جدید یک رابط نمایشگر WhatsApp است که در آن کاربر می تواند بدون داشتن صفحه وب ، آن را راه اندازی کند.

  سود این شرکت می تواند به سادگی گزینه “Catalogs” را در تنظیمات WhatsApp وارد کرده و با افزودن متونی که حاوی جزئیات محصول ، ویژگی ها ، قیمت و سایر اطلاعات مورد نیاز برای تحویل به مشتری است ، تصاویر را که می خواهد برای نمایش در اختیار کاربران قرار دهد بارگیری کند.

  منبع خبر : اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند