ش. جولای 31st, 2021

  نظرسنجی نشان داد که آمریکایی ها از حذف ترامپ حمایت می کنند

  به گزارش سرویس اخبار سیاسی سایت اخبار امروز : نظرسنجی انجام شده توسط رویترز و آبسوس ، منتشر شده در روز پنجشنبه ، نشان داد كه كمتر از نیمی از آمریکایی ها از حذف رئیس جمهور دونالد ترامپ از سمت خود پس از آنكه مجلس نمایندگان وی را متهم می كنند ، حمایت می كنند.

  نظرسنجی سراسر کشور در ساعاتی پس از رای گیری مجلس به حزب در روز چهارشنبه به نفع اتهام ترامپ به سوء استفاده از اختیارات خود و جلوگیری از کنگره انجام شد. در این نظرسنجی مشخص شد که این اقدام بسیار نادر و بسیار بحث برانگیز از طرف نمایندگان مجلس ، نگرش را در یک کشور تقسیم شده به طور قابل توجهی تغییر نداده است.

  هنگامی که از پاسخ دهندگان درمورد اتهامات خاص سؤال شد ، 53٪ موافق بودند كه ترامپ از اختیارات وی سوءاستفاده می كند ، در حالی كه 51٪ موافق بودند كه او مانع كار كنگره است.

  حدود 42٪ – اکثر آنها دموکرات – گفتند که کنگره باید رئیس جمهور را از سمت خود دور کند ، زیرا سنا قدرت انجام این کار را دارد.

  درمجموع ، تنها 44٪ از مردم آمریكا اظهار داشتند كه با مجلس نمایندگان كه در مورد مسئولیت ترامپ پاسخگو است ، موافق هستند ، در حالی كه 41٪ با آن مخالف هستند.

  منبع خبر : اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند