دو. ژانویه 27th, 2020

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

OnePlus فناوری های پیشرفته تری را به صفحه نمایش تلفن های هوشمند خود اضافه می کند

OnePlus فناوری های پیشرفته تری را به صفحه نمایش تلفن های هوشمند خود اضافه می کند

به گزارش سرویس اخبار فناوری سایت اخبار امروز ، شرکت چینی OnePlus OnePlus از پیشرفت بسیار خوبی اعلام کرد که نسل های بعدی تلفن های هوشمند آن از نظر نمایشگرها از آن لذت خواهند برد ، زیرا صاحبان تلفن های “OnePlus” از صفحه نمایش های پیشرفته ارائه شده توسط سامسونگ با نمایشگر سیالات AMOLED با سرعت 120 هرتز بهره مند می شوند.

طبق گفته “engadget” ، صفحه نمایش مدلهای آینده تلفنهای OnePlus توانایی پردازش 240 فریم بر ثانیه و نمایشگرهای حداکثر 120 در مدت مشابه را دارد.

نمایشگرهای AMOLED تعداد زیادی ویژگی دیگر را ارائه می دهد که مهمترین آنها افزایش 7٪ سرعت صفحه نمایش تایر در مقایسه با تمام تلفن های هوشمند موجود در حال حاضر است.

علاوه بر تعالی و دقت در نمایشگر رنگی بهتر ، انتظار می رود تلفن های نمایشگر “OnePlus” AMOLED Fluid به لطف استفاده از همان فناوری درج فریم که در بسیاری از تلویزیون های مدرن استفاده می شود ، باعث خلوص ، روشنایی بهتر و کارکرد نرم و صحیح فیلم ها شوند.

کارشناسان فناوری انتظار دارند که فناوری پیشرفته نمایش AMOLED Fluid Display در نسل های مورد انتظار امسال در بازار ظاهر شود ، و بسیاری از گزارش ها حاکی از قصد غول های فناوری “Apple” و “سامسونگ” برای ارائه تلفن های هوشمند خود برای سال 2020 با نمایشگر سیال AMOLED است که موضوع این است. که تلفن های آینده OnePlus را در یک رقابت بسیار شدید قرار می دهد.

منبع خبر : اخبار امروز