چهار. فوریه 26th, 2020

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

کرونا  سفر فیس بوک به چین را محدود کرد

کرونا  سفر فیس بوک به چین را محدود کرد

به گزارش سرویس اخبار وبگردی سایت اخبار امروزبا ادامه ویروس کشنده (کرونا  ) ، فیس بوک اعمال محدودیت های مسافرتی برای کارمندان خود به چین را آغاز کرد.

این تصمیم از روز دوشنبه به اجرا گذاشته شد ، تصریح کرد: سفر غیر ضروری به چین برای کارمندان جهانی این شرکت متوقف خواهد شد و در صورت تمایل به بازدید از آن ، به تأیید خاص و مجوز ویژه نیاز دارند.

طبق گفته ایالات متحده بلومبرگ ، از کارمندان فیسبوک که اخیراً از سفر در چین بازگشتند ، خواسته شد که از خانه کار کنند.

محدودیت های سفر در فیس بوک به احتمال زیاد بر تقسیم سخت افزار آن ، که محصولاتی مانند هدست قابل حمل VR Oculus را به فروش می رساند ، تأثیر می گذارد.

تصمیم فیس بوک باعث خواهد شد تا دفاتر این شرکت به مسافرت های مکرر از Silicon Valley یا Silicon Valley ، کالیفرنیا ، به چین ، که مهندسین و مدیران نظارت بر توسعه محصول دارند ، و تامین کننده ها و مدل های حمل و نقل مراجعه کند.

به نظر می رسد که فیسبوک در تلاش است تا با نگاه به امکانات دیگری مانند آن در ویتنام ، این مشکل را برطرف کند تا کارهایی را انجام دهد که در چین قابل انجام نیست.

گزارش شده است که ویروس کشنده کورونا در یک بازار عمده فروشی حیوانات در ووهان چین آغاز شد و پس از آلوده شدن حیوانات به آن در بازار هوانا ، روی انسان پخش شد.

این بیماری همه گیر از زمان آغاز اواخر دسامبر سال 2019 بیش از 106 مورد کشته و 4،614 نفر را در سرتاسر جهان آلوده کرده است.

منبع خبر : اخبار امروز