چهار. فوریه 26th, 2020

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

ExxonMobil دو توافق نامه برای جستجوی گاز در مصر امضا می کند

ExxonMobil دو توافق نامه برای جستجوی گاز در مصر امضا می کند

به گزارش سرویس اخبار سیاسی سایت اخبار امروز : اکسون موبیل ، یک شرکت جهانی بخش نفت و گاز ، روز دوشنبه دو توافقنامه دریایی برای تحقیق و اکتشاف گاز طبیعی در مناطق مدیترانه در مصر را پس از تصویب موافقت نامه های اعطایی و امضای آنها توسط دولت مصر امضا کرد.

دون باگلی ، نایب رئیس شرکت Exxon Mobil برای اکتشافات جدید و اکتشافات جدید در شمال آفریقا ، خاورمیانه ، اروپا و روسیه ، گفت: “حقوق جدید حق رای در مصر پرونده فعالیتهای تحقیق و اکتشاف ما در منطقه مدیترانه شرقی را تقویت می کند و ما امیدواریم که با دولت مصر همکاری کنیم و تجربه جهانی Exxon Mobil را اضافه کنیم. این امر در این زمینه موفقیت آمیز بوده و فناوری پیشرفته ما را در زمینه تحقیق و کاوش معرفی کرده است. ”

براساس بیانیه صادر شده از سوی این شرکت ، حقوق فرنچایز جدید شامل مساحت 5 هزار کیلومتر مربع در منطقه دریایی ماراکای شمالی در منطقه حوضه هرودوت است و منطقه باقیمانده در منطقه دریایی در شمال شرقی آمریکا و در دلتای مصر واقع شده است.

ExxonMobil در دو منطقه فعالیت خواهد کرد و 100٪ فرانشیز را در اختیار دارد و فعالیت ها و فعالیت های این شرکت از جمله کسب داده های لرزه ای از سال 2020 آغاز می شود.

از طرف خود ، مهندس هشام الامروسی ، مدیر کل منصوب شرکت ExxonMobil Egypt Extreme Limited در مصر ، که این شرکت مسئولیت اکتشاف ، اکتشاف و تولید در مصر را بر عهده دارد ، تأکید کرد: “سرمایه گذاری های جهانی ExxonMobil در تحقیق و اکتشاف برای گاز در مصر با وجود تصمیمات جسورانه و برنامه های مؤثر از قبل از دولت مصر برای توسعه اقتصاد مصر به طور کلی و به طور خاص بخش نفت. ”

وی افزود: ExxonMobil از سال 1902 شریک توسعه در مصر بوده است ، یعنی نزدیک به 120 سال موفقیت مستمر در خدمت به شهروند مصری و اقتصاد مصر.

منبع خبر : اخبار امروز