دو. فوریه 24th, 2020

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

راز “پیام سیاه” که میلیون ها کاربر واتس اپ دریافت کرده اند

راز “پیام سیاه” که میلیون ها کاربر واتس اپ دریافت کرده اند

به گزارش سرویس اخبار وبگردی سایت اخبار امروزبرنامه پیام رسانی فوری WhatsApp در ابتدای ماه جاری میلادی کار بر روی میلیون ها تلفن هوشمند را متوقف کرد.

و شرکت پخش بریتانیا “بی بی سی” که واتس اپ کار خود را بر روی میلیون ها تلفن هوشمند متوقف کرده است ، با نسخه های قدیمی تر سیستم عامل در تلفن های “اپل” و “اندرویدی” کار می کند.

وی توضیح داد که تعداد زیادی از کاربران برنامه هنگام باز کردن برنامه از “پیام سیاه” غافلگیر شده اند و گفتند که “WhatsApp” از این تلفن پشتیبانی نمی کند و توصیه می کند که به تلفن دیگری بروید.

برنامه مشهور پیام رسانی فوری با توجه به بروزرسانی مهم در واتس اپ ، با تلفنهای دارای نسخه های قدیمی تر از امروز کار نمی کند.

تلفنهای ویندوز ویژگی اجرای برنامه را نیز به همراه گروه بزرگی از تلفنهای که با نسخه های قدیمی “Android” و “iOS” کار می کنند از دست دادند.

در 19 ژانویه ، تعداد زیادی از محبوب ترین برنامه پیام رسان “جهان” WhatsApp “از نقص ناگهانی که به این برنامه وارد شده است شکایت کرد.

سایت “Down Detector” که برنامه “WhatsApp” متعلق به Facebook است ، در سیستم عامل نسخه “Android” و “iOS” در “iPhone” و “Windows Mobile” دچار نقص ناگهانی شد.

“Down Detector” توضیح داد که بیشتر کسانی که از نقص واتس اپ شکایت کرده اند ، از عدم امکان ارسال عکس ، فیلم ، کلیپ های صوتی ضبط شده یا هر پرونده پیوست شکایت دارند.

منبع خبر : اخبار امروز