دو. فوریه 24th, 2020

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

سامسونگ تاریخ عرضه گوشی های جدید Galaxy را اعلام کرد

سامسونگ تاریخ عرضه گوشی های جدید Galaxy را اعلام کرد

به گزارش سرویس اخبار فناوری سایت اخبار امروز ، سامسونگ در نظر دارد در جریان برنامه ریزی شده خود در تاریخ 11 فوریه ، Galaxy جدید گلکسی S20 و تلفن قابل تاشو خود ، Galaxy Z Flip را اعلام کند.

وب سایت سامسونگ در ایالات متحده تاریخ راه اندازی تلفن های جدید را فاش کرد و این شرکت کره ای یک صفحه ثبت نام ایجاد کرد که در آن کاربران می توانند برای گرفتن اخطار برای باز کردن درب پیش سفارش روی تلفن ثبت نام کنند. مطابق آنچه که توسط پورتال عربی برای اخبار فنی منتشر شده است.

در صفحه ثبت نام ، از کاربر خواسته شده است که آدرس ایمیل کسانی را که مایل به خرید گوشی های هوشمند آینده هستند – که سامسونگ آن را Galaxy بعدی می نامد ، وارد کند و با ثبت در آن صفحه ، شرکت تاریخ راه اندازی تلفن ها را فاش می کند.

براساس این صفحه ، در صورت تکمیل خریدار مرحله پیش سفارش برای یکی از تلفن های سری ، تا 6 مارس صورت خواهد گرفت ، که عبارتند از: (Galaxy S20) ، (Galaxy S20 Plus) و (Galaxy S20 Ultra).

این تاریخ ممکن است در مورد تلفن تاشو Galaxy Z Flip صدق کند ، به خصوص که در گزارش قبلی اعلام شده بود سامسونگ پس از اتفاقاتی که در ماه فوریه رخ داد ، قبل از تلفن های Galaxy S20 شروع به فروش آن خواهد کرد.

و در صفحه ثبت نام آمده است كه كسانی كه گلکسی اس 20 را رزرو می كنند برای خرید از فروشگاه اینترنتی سامسونگ ، 35 دلار كوچه دریافت می كنند.

منبع خبر : اخبار امروز