شنبه. فوریه 22nd, 2020

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

توییتر با یک ویژگی جدید ، اطلاعات گمراه کننده انتخابات را روبرو کرده است

توییتر با یک ویژگی جدید ، اطلاعات گمراه کننده انتخابات را روبرو کرده است

به گزارش سرویس اخبار فناوری سایت اخبار امروز : سایت شبکه های اجتماعی توییتر ویژگی جدیدی را راه اندازی کرده است که به کاربران امکان می دهد اطلاعات غلط مربوط به انتخابات آینده ایالات متحده را گزارش دهند و کاربران می توانند هرگونه محتوا را که معتقدم حاوی اطلاعات نادرست در مورد مکان و روش رای گیری در انتخابات پیش بینی شده در نوامبر آینده است ، گزارش دهند.

همچنین می توان گزارش داد که طبق گفته CNET ، یک موضوع فناوری ، محتوا برای ارعاب یا جلوگیری از رای دادن به کسی است.

با استفاده از ویژگی جدید ، کاربران همچنین می توانند هرگونه ادعای مربوط به روابط غیرواقعی یا ارتباط نادرست با نامزد ، مقام رسمی منتخب ، حزب سیاسی یا نهاد دولتی را گزارش دهند تا بتوانند از طریق محتویاتی که این حسابها می توانند در توییتر پخش کنند ، بر تصمیم رای دهندگان تأثیر بگذارند.

توییتر با بیان اینكه این ابزار در “لحظات مهم” انتخابات برگزار می شود ، گفت: این ابزار بخش مهمی از تلاشهای ما برای اطمینان از صحت و صحت گفتگوها در مورد انتخابات از طریق توییتر در سراسر جهان از جمله در هند ، انگلیس و اتحادیه اروپا است.

CNet خاطرنشان کرد: این ممکن است بخشی از استراتژی سایت غول شبکه های اجتماعی برای جلوگیری از هرج و مرج پس از کشف اینکه مشتریان روسی از سیستم عامل های الکترونیکی و رسانه های اجتماعی استفاده می کنند تا به طور غیرقانونی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا ، که رئیس جمهور دونالد ترامپ پیروز شد ، تأثیر بگذارد.

منبع خبر : اخبار امروز