دو. فوریه 24th, 2020

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

ترامپ در شب “الاتحاد” ، همسر یک افسر آمریکایی را در افغانستان غافلگیر می کند

ترامپ در شب “الاتحاد” ، همسر یک افسر آمریکایی را در افغانستان غافلگیر می کند

به گزارش سرویس اخبار سیاسی سایت اخبار امروز :   رئیس جمهور دونالد ترامپ با آوردن همسر خود از افغانستان مستقیم به سالن محل تحویل آدرس اتحادیه ، همسر یک افسر نظامی آمریکایی را غافلگیر کرد.

به گزارش وب سایت “دیلی کوهلر” آمریكا ، ترامپ روز سه شنبه با معرفی ایمی ویلیامز و دو پسرش شروع به صحبت كرد و درباره ایثارگران آنها به عنوان خانواده یك سرباز در حال جنگ در افغانستان صحبت كرد.

ترامپ گفت: “این جنگ مسئولیت سنگینی بر خانواده های نظامی فوق العاده ما ، به ویژه همسران مانند امی ویلیامز از فورت براگ ، کارولینای شمالی و دو فرزند او ، الیانا 6 ساله و رولان 3 سال” می گذارد.

ترامپ اضافه کرد: “امی به خانواده های ارتش دیگر کمک می کند. برای هفت ماه گذشته ، همسرش در افغانستان بوده است. دو فرزند او چندین ماه چهره پدرشان را ندیده اند. فداکاری شما به همه مردم ما اجازه می دهد تا در امنیت زندگی کنند و ما می خواهیم از شما سپاسگزاریم.”

وقتی جمعیت با تشویق و تشویق حضار ، ترامپ شروع به آشكار كردن تعجب كرد و با امی صحبت كرد: “امشب چیز دیگری وجود دارد ، ما یك تعجب بسیار ویژه داریم. من خوشحالم كه به شما اطلاع می دهم كه شوهر شما از ارتش برگشته است. او امشب با ما است.”

هنگامی که گروهبان ویلیامز همسر و فرزندان حیرت زده خود را در آغوش گرفتند ، جمعیت خوشحال و تشویق کردند.

سپس ترامپ خطاب به وی گفت: “خوش آمدید به وطن خود ، گروهبان ویلیامز ، از شما بسیار سپاسگزارم.” وی ادامه داد: “همانطور که جهان امشب گواه است ، آمریکا سرزمین قهرمانان است.”

واشنگتن در حال حاضر حدود 13000 سرباز در افغانستان دارد که برای چندین دهه درگیر درگیری و آشوب است.

تعداد نیروهای آمریکایی در افغانستان بسته به چرخش سربازان متفاوت است.

و سال گذشته ، پرزیدنت ترامپ قصد خود را برای كاهش تعداد كل نیروهای خود در افغانستان به 8،600 نفر با كاهش بیشتر احتمالی اعلام كرد.

در نوامبر گذشته ، وی برای گرامیداشت شکرگذاری با سربازان آمریکایی و دیدار با اشرف غنی ، رئیس جمهور افغانستان ، به بگرام سفر کرد ، به منظور جشن شکرگذاری.

منبع خبر : اخبار امروز