چهار. فوریه 26th, 2020

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

با وجود اعتصابات … یک سطح تاریخی برای خرید آنلاین فرانسه

با وجود اعتصابات … یک سطح تاریخی برای خرید آنلاین فرانسه

به گزارش سرویس اخبار وبگردی سایت اخبار امروز :  افزایش ارزش معاملات تجاری الکترونیکی در فرانسه به یک سطح بی سابقه ، ارزش بالای معاملات تجاری برای اولین بار در تاریخ ، خریدهای آنلاین فرانسوی در سال 2019 از 100 میلیارد یورو فراتر رفت و این نشانگر فروش تاریخی تجارت الکترونیکی در فرانسه بود.

با وجود اعتصابات کارگری در سه ماهه آخر سال 2019 ، تعداد خریداران آنلاین در فرانسه در سه ماهه چهارم سال 2019 حدود 16.27 میلیون خریدار آنلاین بوده است ، در حالی که در پایان سال 2018 در مقایسه با 13.16 میلیون نفر.

روزنامه فرانسوی Le Monde گزارش داد که برای اولین بار در سال 2019 ، فروش اینترنتی در فرانسه از 100 میلیارد یورو فراتر رفته است.

وی توضیح داد كه “علیرغم كاهش در سه ماهه آخر به دلیل اعتصابات ، به 103.4 میلیارد یورو رسیده است ، این رقم نسبت به سال 2018 با 11.6٪ افزایش نشان می دهد كه این افزایش چهار برابر در 10 سال است.”

براساس مطالعه بنیاد “Medimetry” متخصص در مطالعات بازار و فدراسیون تجارت الکترونیکی و Telesales در فرانسه (فواد) ، مصرف کنندگان بیش از 1.7 میلیارد تراکنش در سایت های تجارت الکترونیکی انجام داده اند که این میزان سالانه 15.7٪ افزایش داشته است.

وی افزود: با وجود این افزایش در معاملات مصرف کننده ، آنها کمتر خریداری کردند.

این مطالعه نشان داد که فروش محصولات آنلاین به طور متوسط ​​10٪ از کل خرده فروشی ها را تشکیل می دهد.

MediaMetri معتقد است که این رشد در فروش اینترنتی در سالهای اخیر با استفاده گسترده از دستگاه های تلفن همراه و تطبیق جوانان فرانسوی با فناوری جدید دیجیتال هدایت شده است.

براساس این مطالعه ، از هر 10 خریدار آنلاین یا 40 درصد ، خریدهای آنلاین در سال 2019 با تلفن های همراه خود انجام داده اند.

این مطالعه همچنین نشان داد كه “8 از 10 خریدار قبلاً تحویل سفارشات خود را از تلفنهای هوشمند خود پیگیری كرده اند و 64٪ نیز پیگیر روند خرید از طریق تلفن همراه هستند. به طور مرتب … جوانان آنها 63٪ است.”

لوموند به نقل از یکی از متخصصان فروش آنلاین گفت: “در وب سایت فرانسوی راکوتن ، بیش از 50٪ بازدیدها در سال 2019 از طریق تلفن همراه انجام شده است.”

وی توضیح داد: “محصولات مورد علاقه آنها: کتاب ، کالای الکترونیکی و بازی های ویدئویی”.

گزارش فرانسه پیش بینی می کند ارزش فروش آنلاین در فرانسه در طول سال 2020 به حدود 115 میلیارد یورو برسد.

منبع خبر : اخبار امروز