چهار. آوریل 8th, 2020

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

با سقوط بازارهای اقتصادی ، طلا دوباره درخشش خود را به دست آورد

با سقوط بازارهای اقتصادی ، طلا دوباره درخشش خود را به دست آورد

به گزارش سرویس اخبار وبگردی سایت اخبار امروز : قیمت طلا در روز جمعه ، پس از دو روز افزایش با کاهش سهام جهانی ، تثبیت شد ، در حالی که ویروس “کرونا” که در چین ظاهر شد ، در میان ترس از افزایش تأثیر گسترده تر بر رشد اقتصادی ، هیچ نشانه ای از فروکش نکرد.

اما فلز در بزرگترین کاهش هفتگی خود در 3 ماه باقی مانده است ، زیرا داده های قوی برای اقتصاد ایالات متحده ادامه یافت ، از جمله کاهش مطالبات بیکار ، تقویت دلار. سرمایه گذاران اکنون دقایقی بعد داده های حقوق و دستمزد غیر مزرعه را مشاهده می کنند.

در ساعت 0819 به وقت گرینویچ ، قیمت نقره طلا بدون تغییر در 1566.33 دلار در هر اونس ، اما برای هفته 1.5 درصد کاهش یافت. معاملات آتی طلای ایالات متحده با قیمت 1569.30 دلار در هر اونس قرار گرفت.

براساس گزارش بلومبرگ نیوز ، تعداد مرگ و میرها در چین به 636 مورد افزایش یافته است ، از جمله 618 مورد فقط در استان هوبی و تعداد کل افراد آلوده به ویروس در این کشور از ابتدای شیوع بیماری به 31161 مورد افزایش یافته است.

الیا اسپیواک ، تحلیلگر ارز خارجی در دیلی اف ایکس ، گفت: “توجه ما بر این است که آیا ما می خواهیم شوک اقتصادی به اندازه کافی (از ویروس) داشته باشیم تا بانک های مرکزی را به سمت کاهش بیشتر نرخ بهره سوق دهند.”

در سایر فلزات گرانبها ، پالادیوم 0.4٪ کاهش یافت و به 2336.78 امتیاز اونس رسید. این فلز که عمدتا در سیستم های اگزوز اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد ، هنوز در سه هفته به اولین افزایش هفتگی خود می رود.

سرمایه اقتصادی در یادداشتی به تاریخ 6 فوریه گفت که استانداردهای جدید انتشار خودروهای چینی احتمالاً امسال از بازار پالادیوم حمایت می کنند ، گرچه اخیراً قیمت ها در پی شیوع ویروس کرونا در حال افزایش است.

منبع خبر:اخبار امروز