پنج. فوریه 20th, 2020

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

کرونا نگرانی های مربوط به تجارت خارجی آلمان را افزایش می دهد

کرونا نگرانی های مربوط به تجارت خارجی آلمان را افزایش می دهد

به گزارش سرویس اخبار وبگردی سایت اخبار امروز : انجمن صنعت آلمانی یواخیم لنگ گفت: بخش صنعت انتظار بهبودی جدی از فعالیت های اقتصادی در آلمان در طی سال جاری ندارد ، گفت: “صنایع صنعت آلمانی ژواکیم لنگ می گوید:” هنوز ریسک های زیادی برای تجارت خارجی برای شرکت های آلمانی وجود دارد ، مانند عدم اطمینان از توافق تجاری با انگلستان پس از خروج از اتحادیه اروپا. ” .

یکی از دلایل آشفتگی های جدید در اقتصاد جهانی شیوع سریع ویروس جدید کرونا در چین است ، جایی که لنگ گفت: “انتظار داریم اثراتی بر رشد اقتصادی چین بگذارد.”

با پایان پنجشنبه ، ششم فوریه ، مقامات بهداشتی و درمانی در استان هوبئی چین اعلام کردند که تعداد 2،447 مورد تایید شده دیگر ویروس کرونا اضافه شده است ، علاوه بر 69 مورد مرگ جدید در بین مبتلایان به این ویروس ، تعداد مرگ و میرها را در سرتاسر چین به 636 مورد ، از جمله 618 مورد در این استان اضافه کرد. سرگرمی تنها است.

این تعداد کل افراد آلوده به ویروس در چین را از زمان شروع شیوع بیماری به 22.212 مورد ، از جمله 15804 نفر که تحت درمان قرار گرفته اند ، می رساند.

اتحادیه انتظار دارد که رشد ضعیف اقتصاد جهانی در طی سال جاری 3٪ باشد ، زیرا لنگ گفت: “بعید است که بهبود قابل ملاحظه ای رخ دهد” ، با اشاره به اینکه انتظار می رود تجارت جهانی امسال 1.5 درصد افزایش یابد ، در مقایسه با 1 درصد در سال 2019 ، توضیح داد که اروپا فاقد قدرت برای جلوگیری از نواقص رهبری ایالات متحده و چین است.

از آنجا که هیچ مشوق تجارت خارجی برای اقتصاد آلمان پیش بینی نشده است ، انتظار می رود بزرگترین اقتصاد اروپا به لطف رونق ساخت و سازها و بخش های مصرف خصوصی ، از رکود جلوگیری کند.

انجمن صنایع آلمان خواستار تقویت سرمایه گذاری های عمومی ، بهبود شرایط سرمایه گذاری خصوصی ، کاهش مالیات شرکت ها و مراحل تسریع در اعطای مجوز است.

منبع خبر : اخبار امروز