جمعه. فوریه 28th, 2020

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

آمریکا وظایف اضافی در واردات فولاد و آلومینیوم را افزایش می دهد

آمریکا وظایف اضافی در واردات فولاد و آلومینیوم را افزایش می دهد

به گزارش سایت تحلیلی خبری اخبار امروز” تصمیم دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا مبنی بر تمدید هزینه های اضافی مقرر برای واردات فولاد و آلومینیوم تا نیمه شب جمعه-شنبه اجرا می شود.

در سال 2018 ، رئیس جمهور ترامپ برای واردات فولاد کشورش و 10 درصد واردات آلومینیوم ، مبنی بر محافظت از امنیت ملی ایالات متحده ، 25 درصد عوارض را وارد کرد.

ماه گذشته ، ترامپ در بیانیه ای گفت که هزینه های اولیه خود با تقویت جایگاه تولید کنندگان داخلی از فولاد و آلومینیوم ، درآمد لازم را به همراه نیاورد.

کاخ سفید گفت: شرکت های خارجی با صادرات محصولات مختلفی از جمله میخ و سیم به ایالات متحده ، هزینه های اولیه را معاف کرده اند ، جایی که در این دوره محصولات جدید فولادی و آلومینیومی در دوره جدید تحت وظیفه قرار می گیرند.

گزارش شده است که آرژانتین ، استرالیا ، برزیل ، کانادا ، مکزیک و کره جنوبی از وظایف جدید فولاد معاف هستند ، در حالی که آرژانتین ، استرالیا ، کانادا و مکزیک از عوارض مربوط به محصولات آلومینیومی معاف هستند.

مطابق بیانیه کاخ سفید ، میزان استفاده از ظرفیت تولید تولیدکنندگان آمریکایی هنوز پایین تر از هدف دولت آمریکا است که علی رغم کاهش واردات ، 80 درصد است.

قابل توجه است که تعدادی از سازمانهای بزرگ تجاری آمریکایی از تحمیل این هزینه ها حمایت می کنند ، اگرچه نشانه هایی از ادامه رنج بخش صنایع معدنی آمریکا وجود دارد.

منبع خبر:اخبار امروز