ج. سپتامبر 17th, 2021

  خبر خوب برای کاربران واتس اپ در تلفن های آیفون

  به گزارش سرویس اخبار فناوری سایت اخبار امروزبرنامه مکالمه از طریق دستگاه های هوشمند “WhatsApp” در حال اجرای تست هایی است تا ویژگی جدیدی را به کاربران برنامه در تلفن های آیفون اضافه کند ، تا یک تجربه “احساسی تر” را فراهم کرده و مصرف انرژی باتری را کاهش دهد.

  ویژگی جدید “Night Mode” (حالت تاریک) است که این برنامه قصد دارد به نسخه تلفن های هوشمند “iPhone” که سیستم عامل “iOS” را اجرا می کنند ، اضافه کند.

  براساس وب سایت CNet ، که در زمینه فناوری تخصص دارد ، یک تست همچنین برای نسخه به روز شده برنامه واتس اپ ، متعلق به شبکه اجتماعی فیس بوک ، برای دستگاه های دارای سیستم عامل اندروید کنترل شده است.

  این نسخه شامل چندین ویژگی جدید است که به آنها اضافه خواهد شد ؛ از جمله آنها این است که به یک کاربر آیفون اجازه دهید حالت صفحه نمایش را به صورت دستی انتخاب کند ، یا اینکه اجازه دهید تلفن با توجه به شرایط روشنایی ، حالت را به طور خودکار انتخاب کند.

  و حالت شب نمای هوشمندانه ای به تلفن های هوشمند می بخشد ، اما گوگل که سیستم عامل اندروید را توسعه می دهد ، در سال 2018 متوجه شد که برنامه هایی که دارای این ویژگی هستند می توانند باعث کاهش مصرف انرژی در دستگاههای مجهز به صفحات “OLED” شوند.

  برنامه واتس اپ در ماه اکتبر گذشته با هدف برآورده کردن درخواست کاربرانی که سعی داشتند از طریق استفاده از برنامه سوم ، این ویژگی را به برنامه اضافه کنند ، آزمایش این ویژگی را برای نسخه اندرویدی آغاز کرده بود.

  شایان ذکر است که “گوگل” نسخه اولیه جدیدترین سیستم عامل های تلفن های هوشمند “اندروید 11” را منتشر کرد که شامل ویژگی های کاملاً جدید نیز می شد.

  این سیستم جدید با پشتیبانی از شبکه های موبایل 5G مدرن (نسل پنجم) مشخص می شود و با صفحه نمایش های بیشتر در تلفن های قابل حمل سازگارتر است.

  نسخه نهایی اندروید 11 جدید قرار است تا پاییز امسال به بازار عرضه شود.

  منبع خبر: اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند