یک. مارس 29th, 2020

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

سامسونگ گلکسی A71 را در امارات متحده عربی معرفی می کند .. مشخصات و قیمت

سامسونگ گلکسی A71 را در امارات متحده عربی معرفی می کند .. مشخصات و قیمت

سامسونگ الکترونیک تلفن Galaxy A71 خود را به بازار عرضه کرده است که آخرین افزوده این شرکت به تلفن های سری Galaxy A در امارات است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری سایت اخبار امروز ،  این شرکت در بیانیه ای امروز سه شنبه اظهار داشت: این دستگاه جدید به گونه ای طراحی شده است که کاربران را به نوآوری های هدفمند و یک تجربه کاربری عالی در اختیار کاربران قرار می دهد.

این مجهز به فن آوری ها و ویژگی های پیشرفته ای از جمله باتری طولانی مدت و همچنین دوربین باهوش تر است که به شما کمک می کند دنیا را در هنگام مشاهده خود ضبط کنید.

A71 دارای نمایشگر بی پایان است که تجربیات مشاهده همه جانبه و بدون نقص را در اختیار کاربران قرار می دهد.

دوربین های فوق العاده
این گوشی مجهز به چهار دوربین پیشرفته است ، تا بتواند مهمترین لحظات زندگی ما را ضبط کند و همچنین به کاربر این امکان را می دهد که تقریباً هر چیزی را با جزئیات دقیق و کیفیت شگفت انگیز روز و شب ضبط کند ، با تهیه یک دوربین اصلی ، دوربین فوق العاده ، دو دوربین ماکرو ، عمق دید در کنار بسیاری از ویژگی های هوشمند.

Galaxy A71 دارای نمایشگرهای شگفت انگیز بی نهایت Super AMOLED است که از لبه دستگاه به لبه دیگر امتداد دارد و به ترتیب 6.7 اینچ یا 5.7 اینچ را اندازه گیری می کند ، زیرا یکی از بزرگترین نمایشگرهایی است که سامسونگ تاکنون در تلفن های هوشمند خود توسعه داده است و تجربه ای را در اختیار کاربران قرار می دهد. مشاهده گسترده و همهجانبه نمایش ها و نمایش های مورد علاقه یا هنگام بازی کردن.

این گوشی با رنگ های مشکی ، آبی و نقره ای و با قیمت 1522.86 AED در دسترس است.

منبع خبر : اخبار امروز