ج. سپتامبر 17th, 2021

  خدمات واتس اپ برای کاربران به حالت عادی برگشته است … و ابهام در مورد نقص

  کاربران برنامه WhatsApp گزارش داده اند که سرویس کامل ارائه شده ، دوباره کار کرده است ، ساعاتی پس از چندین ویژگی مرتبط با گپ زدن در برنامه ، مانند تایپ کردن ، آنلاین و آخرین بازدید ، که وضعیت سایر کاربران را نشان می دهد ، ناپدید شده اند.

  کاربران توییتر اعلام کردند که این سرویس به حالت عادی برگشته است ، در حالی که برخی همچنان از ناپدید شدن برخی ویژگی ها رنج می برند.

  این شرکت ، صاحب برنامه Facebook ، هنوز هیچ بیانیه رسمی برای توضیح علت این عدم موفقیت صادر نکرده است.

  تایپ کردن ، ویژگی های آنلاین و آخرین دیده شده ، کاربران را گیج کرده است ، در حالی که گمانه زنی ها در نتیجه به روزرسانی های جدیدی که توسط WhatsApp راه اندازی شده است ناپدید شده اند.

  اما بعداً ، برخی از کاربران تأیید کردند که حساب کاربری این برنامه ممکن است با تنظیمات حریم خصوصی آنها به خطر بیافتد.

  طبق اعلام وب سایت فنی calcalistechK ، برنامه های نظارت بر وب سایت ها و برنامه هایی مانند Down Detector که فعالیت های غیر معمول را روی سیستم عامل های دیجیتال نظارت می کند ، از افزایش شدید شکایات واتس اپ خبر داده است.

  Down Detector بیش از 4000 گزارش خسارت کاربر WhatsApp را به ثبت رسانده است ، 70٪ آنها با تایپ کردن ، آنلاین و آخرین ویژگی ناپدید شدن مشکل داشتند.

  در این گزارش همچنین اشاره شده است که 24٪ از کاربران از مشکل ارتباطی رنج می برند که فرضیه نقص فنی را نشان می دهد.

  این مشکلات توسط کاربران در سراسر جهان گزارش شده است.

  با این حال ، اکثر کاربران واتس اپ هنوز قادر به ارسال و دریافت پیام در برنامه چت بودند.

  براساس CNBCTV ، این ویژگیها ناپدید شده اند ، در حالی که تغییر در تنظیمات حریم خصوصی کاربر به طور خودکار شناسایی شده است ، بدون هیچ دلیل مشخص.

  این سایت توضیح داد که بسیاری از کاربران گمان می کنند که حساب های WhatsApp آنها به خطر افتاده است ، به ویژه که با تلاش برای تغییر تنظیمات حریم خصوصی به وضعیت قبلی خود ، یک اعلان ظاهر می شود: “به روز نشدن تنظیمات حریم خصوصی ، لطفا بعداً دوباره امتحان کنید.”

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند